Gwiazdy

Rihanna pokazała pierwsze ciążowe zdjęcia. Gwiazda z dumą prezentuje okrągły brzuch

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Rihanna i A$AP Rocky od kilku dni budzą ogromne zainteresowanie mediów. Wszystko po tym, jak para została przyłapana przez paparazzi na spacerze. Duży ciążowy brzuch piosenkarki, który został podkreślony wymyślną stylizacją, szybko rozgrzał nagłówki. Teraz Rihanna oficjalnie potwierdza, że wraz z raperem spodziewają się dziecka i z publikuje ciążowe fotki.

Rihanna i A$AP Rocky

Romans Rihanny i A$AP Rocky'ego w ostatnich latach wielokrotnie był podsycany medialnie. Młodzi, zdolni i bajecznie bogaci muzycy przez długi czas utrzymywali jednak, że wyłącznie się przyjaźnią. Po raz pierwszy wzbudzili zainteresowanie swoją relacją 9 lat temu, kiedy artystka wystąpiła w teledysku rapera pt. "Fashion Killa". Już wtedy na pierwszy rzut oka widać było między nimi niezwykłą chemię. Piosenkarka była wówczas po drugim rozstaniu z Chrisem Brownem.

Połączyła ich niezwykła przyjaźń, która przetrwała już niejedną medialną burzę. Przez ostatnie lata skupiali się na karierze, a także pozostawali w innych związkach. Dopiero w grudniu 2019 roku pojawiły się pogłoski, że łączy ich coś więcej, gdy wspólnie spędzili większość czasu podczas rozdania Fashion Awards w londyńskim Royal Albert Hall.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Kilka tygodni później Riri dodatkowo podgrzała atmosferę, spędzając w towarzystwie rapera sylwestra w Nowym Jorku. Następnie świat obiegła wiadomość, że po trzech latach rozstała się ze swoim chłopakiem, milionerem Hassanem Jameelem.

Rihanna i A$AP Rocky - ciążowe zdjęcia

Medialny związek pary, podobnie jak nowina o ciąży, zaczęły się od zdjęć paparazzi. Kilka dni temu para widziana była razem na nowojorskich ulicach. Wspólne zdjęcia od razy zelektryzowały ich fanów - nikt nie spodziewał się, że zakochani zdecydowali się na dziecko. Artystka w końcu sama postanowiła poinformować, że wkrótce zostanie mamą. Opublikowała na Instagramie serię zdjęć, na których widać jej ciążowy brzuch.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: cover video/x-news

Pozostałe wiadomości