Gwiazdy

Dziewczyna znanego youtubera trafiła do szpitala. "Moja ukochana walczy dzielnie"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Remigiusz Wierzgoń

Remigiusz Wierzgoń, znany w sieci jako ReZi, przeżywa teraz bardzo trudne chwile. Youtuber opublikował w mediach społecznościowych poruszający wpis i zapowiedział, że na jakiś czas zniknie z Internetu. Wszystko dlatego, że jego ukochana trafiła do szpitala.

Remigiusz Wierzgoń - kariera i związki

Remigiusz Wierzgoń jest jednym z najpopularniejszych twórców internetowych w Polsce. Przez lata działalności w sieci zgromadził bardzo dużą widownię - na platformie Youtube ma 4,3 mln subskrybentów, a na Instagramie obserwuje go ponad 1,5 mln osób. ReZi jest w stałym kontakcie z fanami i pokazuje im w mediach społecznościowych swoją codzienność.

Praca w blogosferze

Ile zarabiają influencerzy?
Ile zarabiają influencerzy?Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Influencer latem zeszłego roku poinformował, że rozstał się ze swoją dziewczyną Agatą Sacewicz, z którą był przez 4 lata. Para zakończyła związek w zgodzie i każde z nich poszło w swoją stronę. Kilka miesięcy później Remigiusz zakochał się w przyjaciółce swojej siostry, Weronice. Jak przyznał, znali się od lat, jednak dopiero niedawno rozkwitło między nimi uczucie.

Dziewczyna Remigiusza Wierzgonia w szpitalu

Influencer zapowiedział, że na jakiś zniknie z sieci. Opublikował poruszające zdjęcia i wpis, w którym wyznał, że jego ukochana nagle trafiła do szpitala. - Przepraszam Was, ale trochę mnie nie będzie… Kilka dni temu, życie obróciło nam się do góry nogami. Nasza Werka, moja ukochana, walczy dzielnie w szpitalu… Z dużą pomocą naszych bliskich, zrobiliśmy dla niej wszystko, co najlepsze. Teraz, potrzebujemy czasu. Trzymajcie proszę za nią kciuki - podkreślił Wierzgoń.

Fani wspierają Remigiusza i Weronikę. - "Wszystko będzie dobrze", "Dużo zdrowia! Trzymajcie się, jestem z Wami!", "Dużo siły Remek", "Zdrowia i siły, trzymam kciuki, że wszystko się ułoży", "Werka, dasz radę!" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości