Gwiazdy

Radosław Majdan o wyzwaniach, jakie miał po poznaniu żony. Małgorzata: "Dopiero po latach uświadamiam sobie, co postawiłam przed nim"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Radosław Majdan opowiedział nam jak sprawdza się w roli ojca. Zdradził również, że to niejedyne wyzwanie, z którym musiał się zmierzyć będąc w związku z Małgorzatą Rozenek. Jak sobie poradził?

Rodzina według Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana

Stworzyli związek siedem lat temu, a małżeństwem są od ponad czterech. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan bez wątpienia jedna z "najgorętszych" par polskiego show-biznesu. Spełniają się zawodowo i prywatnie. Jednak jak mówią, początki nie należały do najprostszych

Dopiero teraz, po latach, uświadamiam sobie, co postawiłam przed Radziem. W momencie kiedy się poznaliśmy. Nie do końca zdawałam sobie sprawę z trybu jego życia. Tego jak się żyje, jak się jest kawalerem. Wjechałam nagle z dwójką małych dzieci. Tadeusz miał 2,5 roku. Nagle Radosław musiał kupić chleb i serki

- powiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Piłkarz zdradził, że wiążąc się z Gosią, wiedział, że czeka go niełatwe zadanie, ale podjął się go. Jak widzimy, z bardzo dobrym skutkiem.

- Zdawałem sobie sprawę z tego, że to są najważniejsi faceci w jej życiu. Staś i Tadeusz. Bardzo zależało mi na tym, żeby mnie zaakceptowali. Denerwowałem się, mimo że w całym swoim życiu miałem kontakt z dziećmi bardzo dobry (…). Nie muszę się zmuszać, a że dzieci czytają prawdziwe emocje, to ze Stasiem i Tadkiem dogadaliśmy się szybko (…). Miałem świadomość powagi związku od samego początku – wyznał były piłkarz.

Małgorzata Rozenek-Majdan przyznaje, że nigdy nie wątpiła w to, iż jej ukochany sprawdzi się w roli ojczyma. - Dla mnie było oczywistym, że on musi się odnaleźć w tej sytuacji. Nie zakładałam innej możliwości. Radosław nigdy nas nie zawiódł. Czujemy się bardzo zaopiekowani – stwierdziła.

Radosław Majdan o ojcostwie

Niecały rok temu w życiu Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana pojawił się wyczekiwany Henio. Jak w roli taty sprawdza się nasz gość? - On naprawdę przeżywa swoje ojcostwo. Henryk przewrócił nasze życie na tyle na ile niemowlak może przewrócić – powiedziała dumna żona.

Radosław Majdan kocha swojego syna do granic możliwości. - Dotknęły mnie te emocje rodzicielskie, że o swoim dziecku można mówić godzinami. To jest niewiarygodne uczucie, niewiarygodna miłość. To jest taka zależność od małego chłopca, który pojawia się w naszym życiu. Wszystko co robimy, myślimy o nim. Układamy pod niego cały nasz plan i robimy to z niewiarygodną dozą szczęścia. Nawet jak nie śpimy całą noc – wytłumaczył.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan spędzili sobotnie przedpołudnie w naszym studiu. Zobacz zdjęcia:

Zobacz też:

Izabela Janachowska relaksuje się na wakacjach w Dubaju. Fanka: "Podoba mi się naturalność tych zdjęć"

Agnieszka Kaczorowska-Pela zmieniła się po ciąży. "Nigdy nie czułam się tak piękną kobietą"

Gwiazdy wspominają akademickie lata. Joanna Jabłczyńska: "Przez 5 lat studiów nie byłam na ani jednej imprezie"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Autor: Anna Korytowska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości