Gwiazdy

Przemek Kossakowski ucina spekulacje. Czy w nowej książce wbijał komuś szpilkę?

Gwiazdy

Autor:
Agnieszka
Mrozińska
Przemysław Kossakowski autorem nowej książki
Przemysław Kossakowski autorem nowej książkiDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Nowa książka Przemysława Kossakowskiego, "Drobna nieuważność i inne historie", wywołała gorącą dyskusję w internecie. - Dziwne zbiegi okoliczności, absurdalne sytuacje. To jest treścią - podkreślił w podróżnik w Dzień Dobry TVN. O czym opowiada w swojej książce?

O czym jest książka Przemysława Kossakowskiego?

Przemysław Kossakowski nie przestaje zaskakiwać. Po ponad 10 latach w mediach postawił przed sobą nowe wyzwanie. Napisał książkę "Drobna nieuważność i inne historie" opartą na swoich doświadczeniach. Jak przyznał, gdy pisze znajduje się w stanie podobnym do natchnienia.

Jak zapewnił autor, wszystko, co opisał w książce wydarzyło się naprawdę. Jednak niektóre sytuacje są wręcz nierealne. - One wydają się tak nieprawdopodobne, że przerzucają naszą codzienność w aspekty zarezerwowane dla opowieści fantastycznych. Dziwne zbiegi okoliczności, absurdalne sytuacje. To jest treścią tej książki - stwierdził Przemek Kossakowski.

Jeden z fragmentów książki przykuł uwagę mediów, które uznały, że autor chciał nim wbić komuś szpilki. - To niesamowite, że ktoś, kto kreuje te wszystkie burze, nie jest zdeterminowany, aby przeczytać to, co jest napisane w książce. Wystarczy mu to, co jest napisane na okładce - powiedział ze śmiechem w Dzień Dobry TVN.

Nowy rozdział w życiu Przemysława Kossakowskiego

Przemek Kossakowski przyznał, że ma dosyć gonitwy, która towarzyszyła mu przez lata. - W mediach to ciśnienie, któremu podlegamy, ciągły pośpiech i gonitwa za wynikiem, który sami sobie tworzymy. Chcemy być coraz bardziej efektywni, atrakcyjni i zauważeni. To wymagało w pewnym momencie zaciągnięcia hamulca ręcznego - powiedział podróżnik.

Czy wróci kiedyś do telewizji? - Jest taka możliwość. To zawieszenie. Natomiast muszę powiedzieć, że w moim życiu teraz dzieje się tyle, że nie mam przestrzeni do myślenia o tym - stwierdził.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Agnieszka Mrozińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości