Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan o byłych uczestniczkach "Projektu Lady": "Chcę wierzyć, że świadomie podejmują decyzje" 

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
TVN7
Małgorzata Rozenek-Majdan

Trwa szósty sezon "Projektu Lady". W piątek 15 października na antenie TVN7 zostanie wyemitowany kolejny odcinek. Tymczasem Małgorzata Rozenek-Majdan oraz mentorki: dr Irena Kamińska-Radomska i Tatiana Mindewicz-Puacz odpowiedziały na pytanie, czy utrzymują kontakt z uczestniczkami poprzednich edycji. Jak myślicie?

Małgorzata Rozenk-Majdan o byłych uczestniczkach "Projektu Lady"

"Projekt Lady" to program, który cieszy się ogromną popularnością i od lat przyciąga wielu widzów przed telewizory. Za nami już pięć edycji, a szósta dopiero co się rozpoczęła. Małgorzacie Rozenk-Majdan oraz mentorkom: dr Irenie Kamińskiej-Radomskiej, trenerce protokołu dyplomatycznego i Tatianie Mindewicz-Puacz, trenerce rozwoju osobistego udało się przemienić część uczestniczek w prawdziwe damy. Czy śledzą ich poczynania po zakończeniu programu?

Oczywiście, że obserwuję dziewczyny od pierwszej edycji. To jest taki program, że my wiążemy się z nimi naprawdę długo. Mnie się zdarza myśleć o dziewczynach w różnych prywatnych sytuacjach albo ktoś zrobi coś, co mi przypomina daną dziewczynę, albo widzę je gdzieś, albo myślę, że takie coś by się przydało danej dziewczynie. (…) Nigdy nie pozwoliłabym sobie na powiedzenie, że jakaś z dziewczyn mnie rozczarowała. Uważam, że wiele z nich dąży tą drogą, którą chce. One zdają sobie sprawę, że każda z tych dróg niesie za sobą pewne zalety, ale też i duże niebezpieczeństwa. Chcę wierzyć w to, że świadomie podejmują decyzje 

- powiedziała Małgorzata Roznek-Majdan, prowadząca program. Dodała też, że zależy jej na tym, by dziewczyny w programie nauczyły się pewności siebie.

Czy mentorki utrzymują kontakt z uczestniczkami "Projektu Lady"?

Dr Irena Kamińska-Radomska, podobnie jak Małgorzata Rozenek-Majdan, obserwuje byłe uczestniczki.

- I to nie tylko na Instagramie czy w mediach, ale jestem w kontakcie z niektórymi paniami. Jest mi bardzo miło tak zwyczajnie się spotkać, porozmawiać. Zaskakują mnie swoimi historiami już po programie. To jest coś niesamowitego – wyjawiła mentorka.

 Dr Irena Kamińska-Radomska
Dr Irena Kamińska-Radomska
Dr Irena Kamińska-Radomska o uczestniczkach "Projektu Lady". Czy utrzymuje kontakt z bohaterkami poprzednich edycji?

A jak jest w przypadku Tatiany Mindewicz-Puacz?

- Obserwuję to, co się dzieje z dziewczynami, ale oczywiście nie 24 na dobę i nie każdą z tych dziewcząt. Bardzo kibicuję temu, co robią. Wtedy kiedy mogę i jestem, to staram się odpowiadać na to, co do mnie piszą. Przede wszystkim bez względu na to, czy je obserwuję, czy nie na Instagramie, to na pewno moje serce kibicuje i obserwuje je 24 na dobę – przyznała.  

Tatiana Mindewicz-Puacz
Tatiana Mindewicz-Puacz

"Projekt Lady" - 6. sezon

Na antenę wrócił popularny program "Projekt Lady". Za nami już premierowy odcinek, w którym niespodzianek nie brakowało. Uczestniczki w drodze do Pałacu Ojrzanów wypiły tyle alkoholu, że nie były w stanie normalnie funkcjonować. A to dopiero początek ich przygód. Już w najbliższy piątek, 15 października, będzie można obejrzeć najnowszy odcinek show, w którym dziewczyny poznają podstawowe zasady savoir-vivre'u. Czy je opanują?

"Projekt Lady 6” – gdzie oglądać?

Nowe odcinki "Projektu Lady" będą emitowane w TVN7 w piątki, a także dostępne na Player.pl.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Małgorzata Rozenek-Majdan o programie "Projekt Lady"

Małgorzata Rozenek-Majdan o programie "Projekt Lady"
Małgorzata Rozenek-Majdan o programie "Projekt Lady"
Wypowiedź Małgorzaty Rozenek-Majdan o programie Projekt Lady

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: TVN7

Źródło zdjęcia głównego: TVN7

Pozostałe wiadomości