Gwiazdy

Wystąpił w "Down the Road" z narzeczoną. „Chciałem, żeby moi przyszli teściowie wiedzieli, że ją kocham”

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Down the Road". Tomek wystąpił w programie z narzeczoną

W trzeciej edycji "Down the Road. Zespół w trasie" wśród uczestników znalazła się para. Tomek i Agnieszka są razem już 10 lat i czują się gotowi, by realizować wspólne plany. Co chłopak chciał pokazać rodzicom swojej partnerki?

"Down the Road" - Tomek i Agnieszka

Bohaterowie "Down the Road" już po raz trzeci podbijają serca widzów TTV. Osoby z zespołem Downa pokazują w programie, jak wygląda ich życie oraz jak patrzą na otaczającą ich rzeczywistość. W tej edycji wzięła udział para. Tomek i Agnieszka są narzeczeństwem i marzą, by w przyszłości się pobrać.

- Od początku myślałem, by udział w tym programie był naszą podróżą przedślubną. To miał być nasz wspólny wyjazd, żebyśmy spędzili trochę czasu sam na sam - wyznał Tomek w rozmowie z Justyną Piąstą. - Czułem odpowiedzialność za nią, ponieważ chciałem, żeby była ze mną bezpieczna, czuła się dobrze, komfortowo. To miał być kolejny krok w naszych planach - dodał.

Tomek z "Down the Road" o swoich przyszłych teściach

Tomek i Agnieszka darzą się ogromnym i szczerym uczuciem. Narzeczony czuje się odpowiedzialny za swoją ukochaną i chciał, aby dostrzegli to jej rodzice.

- Chciałem pokazać ludziom, że się kochamy, że zawsze mogę o nią zadbać, zaopiekować się, bronić jej, mówić o niej bardzo dobrze. Chciałem, żeby moi przyszli teściowie wiedzieli, że ją kocham. Wiem, że ona jest ich córką, ale ze mną też czuła się dobrze i bezpiecznie. Ja bez niej nie mogę żyć, więc teściowie muszą to zrozumieć - podkreślił Tomek.

"Down the Road 3" - gdzie i kiedy oglądać

Premierowe odcinki 3. sezonu "Down the Road" w niedziele o 22:00 w TTV! Dostępne są również w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości