Gwiazdy

Dorota Szelągowska robi nowy tatuaż: "Zdecydowanie trudniej się rozwieść i zakryć dziarę"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Dorota Szelągowska u Kuby Wojewódzkiego

Dorota Szelągowska, która od lat zaskakuje kreatywnym podejściem do aranżacji wnętrz, zamieściła na instagramowym koncie fotografię ze studia tatuażu. Gwiazda postanowiłam bowiem zakryć swój poprzedni "obrazek", który prawdopodobnie związany jest z przeszłością. "Tatuaże i śluby mają mnóstwo wspólnego" - napisała.

Autentyczna Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska od lat gości w domach Polek i Polaków, którym pomaga w urządzaniu mieszkań. Jej programy telewizyjne "Dorota was urządzi", "Domowe rewolucje" czy "Totalne remonty Szelągowskiej" biją rekordy popularności.

Natomiast prywatnie gwiazda ma za sobą burzliwe życie uczuciowe. Jest bowiem po trzech rozwodach, a o ostatnim opowiedziała na kanapach u Kuby Wojewódzkiego.

Dorota Szelągowska zakrywa tatuaż

Dorota Szelągowska w swojej instagramowej galerii pokazuje prawdę. Ochoczo pozuje bez makijażu i zaraża pozytywną energią. Tak jest i w przypadku jej najnowszego postu, w którym dodała zdjęcie zrobione w salonie tatuażu.

Z czeluści mojego nihilizmu - tatuaże i śluby mają mnóstwo wspólnego. Zdecydowanie trudniej się rozwieść i zakryć dziarę

- napisała, a następnie dodała: "Nie będę robić tatuaży w prezencie".

Z tego wpisu możemy wnioskować, że poprzedni rysunek nawiązywał do przeszłości.

Tatuaż związany z partnerem - czy to dobry pomysł?

Internauci zgadzają się ze słowami projektantki wnętrz i dziękują jej za ten post. - Hahah! Dobre. Warto zapamiętać - zauważyła nasza prowadząca Anna Kalczyńska. "Nie rób tatuaży w żadnym prezencie", "Znam to z autopsji" - czytamy w kolejnych wpisach.

Okazuje się, że niektórzy internauci również mają za sobą podobne historie. - Tak... Cztery imiona zakrywałem. Nawet jedno to samo dwukrotnie - napisał jeden z nich. - Poszłam w rozwody. Jeden z trzech też był dwukrotnie. Z tatuaży jakoś szybciej wyciągnęłam wnioski - odpowiedziała na komentarz Dorota Szelągowska.

- Też kiedyś zrobiłam. Robota trwała chwilę, wywabianie rok. I poprosiłam bez znieczulenia, żeby zapamiętać tę lekcję - napisała dziennikarka Joanna Racewicz. - Popełniłam ten sam błąd i w tym samym miejscu. Teraz jest tam piękny moty - dodała kolejna użytkowniczka Instagrama.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Co nowego w show-biznesie?

Co nowego w show-biznesie?
Co nowego w show-biznesie?Źródło: Dzień Dobry TVN
O tym, co słychać w show-biznesie opowiada Sandra Hajduk. Nie brakuje doniesień o Brittany Murphy i dokumencie na jej temat, oraz o urodzinach Borata.

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości