Prima Aprilis. Jakie żarty przygotowały w tym roku polskie gwiazdy?

Co nowego w show-biznesie
1 kwietnia to dzień, w którym bez wyrzutów sumienia możemy pozwolić sobie na małe kłamstwa i żarty. Prima Aprilis jest w końcu jednym z najzabawniejszych dni w roku. Co dla fanów przygotowały gwiazdy? Trzeba przyznać, że nasi ulubieńcy wykazali się olbrzymią kreatywnością.

Dzień żartów i śmiechu

1 kwietnia to zdecydowanie najzabawniejszy dzień w roku. W tym czasie każdy robi sobie żarty, wymyśla śmieszne historie i próbuje "wkręcić" znajomych i rodzinę. W tym roku szokującymi newsami ze swojego życia postanowiły podzielić się gwiazdy. Zdecydowanym zwycięzcą rankingu na najlepszy żart został Filip Chajzer. W jego historię o samotnym rejsie dookoła świata uwierzyli chyba wszyscy.

Swoich fanów postanowiła nabrać też Agata Rubik. Żona kompozytora umieściła w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym rzekomo jest po zabiegach upiększających urodę. Całe szczęście był to tylko jeden z filtrów dostępny w aplikacji.

Pomysłowy sposób na żart znalazła również Dagmara Kaźmierska. Bohaterka "Królowych życia" próbowała wmówić fanom, że jej syn zagra w nowej odsłonie filmu o losach słynnego Bonda.

Żart czy prawda?

W Prima Aprilis w sieci poruszenie wywołał także post Aleksandry Szwed. Aktorka opublikowała w sieci zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Choć na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że pokusiła się o świetny żart, nutkę niepewności wprowadzają komentarze znajomych po fachu.

- Są takie historie, które bardzo dobrze się przyjęły. Aleksandra Szwed pokazała zdjęcie z brzuszkiem i opis jest totalnie niejednoznaczny. Nawet koleżanki po fachu sugerują, że to jest prawda – powiedziała Basia Pasek w Dzień Dobry TVN.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Kim naprawdę jest Łukasz Konopka? Tego nie wiedzieliście o aktorze "Na Wspólnej"

Baśniowe dzieciństwo. Katarzyna Pakosińska: "Książki, które czytamy w dzieciństwie, mają ogromny wpływ na to, kim jesteśmy"

Kinga Rusin wykazała się ogromnym gestem. Kwota, jaką przekazała na cele dobroczynne, robi wrażenie

Autor: Nastazja Bloch

podziel się:

Pozostałe wiadomości