Gwiazdy

Piotr Kupicha o swoim życiu i karierze: "Zawsze warto wyciągać wnioski i iść od przodu"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Reporter:
Mateusz Jarosławki
Feel powraca!
Feel powraca!Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Piotr Kupicha powraca do gry. Artystę odwiedziliśmy z kamerami na planie jednego z teledysków. Jak przebiegała praca? Co artyści przygotowują dla swoich fanów?

Na planie teledysku u Piotra Kupichy

Piotr Kupicha przyznaje, że mimo przemijającego czasu wciąż chce tworzyć i przebywać na scenie. Artysta właśnie nagrywa nowy klip. Odwiedziliśmy go na planie teledysku. - Będzie bardzo żywo, optymistycznie. Jeździmy na kładach, na skuterach, będziemy grać w tenisa, będziemy się wygłupiać. Będziemy czerpać z życia to, co najlepsze. Mam już 43 lata z chłopakami w zespole, a cały czas, chce nam się żyć, grać, tworzyć, działać. Patrzymy w przyszłość – powiedział.

Fenomen zespołu Feel

Gdy grupa zadebiutowała w 2007 roku, od razu zyskała wiernych słuchaczy. Piosenkę "Jak anioła głos" zna już chyba każdy. - Czuję, że mamy piękny czas jako zespół. 15 lat to szmat czasu. Niezliczona ilość kilometrów. Bardzo się cieszę, że mogę cały czas w sobie budzić osobę, która chce być blisko publiczności. Bardzo sobie to doceniam – powiedział Piotr Kupicha.

Artysta kiedyś myślał, że wszystko będzie trwało wiecznie. - Wydawało mi się, że tak będziemy jeździć przez lata, ale tak nie działa show-biznes. Gdybyśmy nie zwolnili, to nie wiem, czy to by miało sens. Człowiek ma jedną głowę i jedno serce. Człowiek dojrzewa i ma pewne przemyślenia. Ale ze wszystkiego, co się w życiu wydarzyło, zawsze warto wyciągać wnioski. I iść od przodu.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Reporter: Mateusz Jarosławki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości