Paulina Koziejowska o związku z Maciejem Orłosiem. "Aniołkiem nie jestem"

Autor:
Justyna
Piąsta
Źródło:
Party.pl
Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska mają wspólne plany na przyszłość. Partnerka znanego dziennikarza w najnowszym wywiadzie uchyliła rąbka tajemnicy na temat ich relacji. Jak im się razem mieszka?

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska - związek

O związku Macieja Orłosia i Pauliny Koziejowskiej media donosiły na długo przed tym, zanim para oficjalnie to potwierdziła. Wreszcie w kwietniu ubiegłego roku opublikowali na Instagramie wspólne zdjęcia i ogłosili, że są razem. Ich miłość trwa, a Koziejowska wyznała w wywiadzie dla Party.pl, jak reaguje na komentarze na temat ich różnicy wieku. Maciej jest starszy od niej o 22 lata.

Miłość

 Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Niezwykła historia miłości Kariny i Adam BaldychówDzień Dobry TVN
wideo 2/6

- Wiek to tylko liczba. Po prostu jestem z Maćkiem, jest mi z nim dobrze i nie patrzę na to, ile Maciek ma lat, nie patrzę na to, ile ja mam lat (...) Jest nam ze sobą super i tyle - wyznała Koziejowska.

Para ze sobą zamieszkała i okazuje się, że z powodzeniem udaje jej się unikać sprzeczek. - Oboje jesteśmy bałaganiarzami, więc się nie kłócimy o układanie skarpetek. Oboje mamy swoje nawyki. Nieład artystyczny to się nazywa. Wiele osób się nas pyta, czy my się o coś kłócimy, ale my się naprawdę o nic nie kłócimy. Nie wiem, może Maciej jest taki ugodowy, bo ja do aniołków nie należę. Może tak jest, że Maciek wie, że nie warto zawracać sobie głowy jakimiś błahostkami. Chyba to też dlatego, że my dużo rozmawiamy, dlatego się nie kłócimy - stwierdziła dziennikarka.

Czy Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś myślą o ślubie?

Koziejowska w wywiadzie została zapytana o to, czy wraz z Maćkiem Orłosiem myślą o tym, by w przyszłości pobrać się lub zostać rodzicami. Paulina udzieliła enigmatycznej odpowiedzi.

- Pozwolę sobie to zachować dla siebie, bo to są takie bardzo prywatne sprawy. Nie powiem teraz, jakie mamy plany, ale na pewno jakieś mamy, skoro jesteśmy ze sobą - skwitowała ukochana Orłosia.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło: Party.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości