kłótnia w związku

  kłótnia w związku

  Statystyki zaskakują. Aż 73 proc. mężczyzn rzuca partnerki za pomocą wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej albo za pośrednictwem portali społecznościowych. Dlaczego unikają szczerej rozmowy prosto w oczy? Wyjaśniła w Dzień Dobry TVN psycholog i psychoterapeuta par, Marzena Mawricz.

  Marcin Prokop przytoczył w programie sytuację ze Świnoujścia. 8-latek, który nie mógł znieść kłótni rodziców, chciał opuścić mieszkanie przez okno. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Psycholog Marzena Mawricz wyjaśniła w naszym programie, jak kłótnie rodziców wpływają na psychikę dziecka oraz, jak powinniśmy się zachować, gdy dojdzie do ostrej wymianie zdań przy pociesze.

  Wakacje to doskonały czas na spędzenie czasu z najbliższymi. Niestety, rozkoszowanie się letnią sielanką często uniemożliwiają niekończące się kłótnie. W trakcie urlopu sprzeczamy się zwykle o drobiazgi, jednak burzliwe wymiany zdań mogą skończyć się nawet rozstaniem. Jak uwolnić związek od wakacyjnych nieporozumień? Kilkoma radami podzieliła się z nami psycholog Katarzyna Kucewicz.

  Bardzo często pary rozwiązują konflikty idąc do łóżka. Czy to dobry pomysł? Dlaczego kłótnie przeradzają się w namiętny seks? W Dzień Dobry TVN seksuolog Katarzyna Waszyńska wytłumaczyła, dlaczego wybieramy seks zamiast rozmowy i, jak rzutuje to na nasze relacje z partnerem.

  W każdym długotrwałym związku pojawiają się różnice zdań i sprzeczki. Jak nie dopuścić aby przerodziły się w poważny kryzys? O związkowej prozie życia porozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Anną i Janem Kuroniami oraz seksuolog Moniką Staruch.