Sarsa przechodzi duże zmiany. "Przestaję czuć się tożsama ze swoim własnym życiem"

Autor:
Oskar
Netkowski
Reporter:
Aleksandra Rogowska-Lichnerowicz
Nowa era Sarsy
Nowa era SarsyDzień Dobry TVN
wideo 2/9

Sarsa przechodzi życiową rewolucję, w której opowiada o swojej artystycznej przemianie. Reporterka Dzień Dobry TVN Aleksandra Rogowska-Lichnerowicz spotkała się z piosenkarką w Trójmieście, czyli tam, gdzie na co dzień mieszka gwiazda. Co obecnie dzieje się w życiu wokalistki?

Sarsa idzie w nowym kierunku

Artystka w ostatnim czasie nie daje o sobie zapomnieć. W ubiegłym roku ukazała się jej czwarta płyta "Runostany", która zupełnie różniła się od jej poprzednich. Sarsa przyznaje, że to jej powrót do korzeni.

- Przyroda to miejsce, w którym możesz usłyszeć swoje myśli. Tutaj miał początek mojej przemiany artystycznej. Ostatnio dużo koncertowaliśmy, przygotowywaliśmy cały materiał i aranżowaliśmy na nowo album "Runostany", który też ma swoje korzenie w otulinie leśnej - opowiadała wokalistka.

Niedawno o artystce z Polski dowiedział się cały świat. Materiały z jej wizerunkiem wyświetlane były na Time Square.

- Najważniejsza była w tym idea jako twórcę, producenta muzycznego, kto tak samo wartościowo buduje branżę muzyczną. To było wyróżnik dla mnie duży - tłumaczyła.

Nowa era Sarsy

Artystka opowiedziała o wewnętrznej przemianie, którą da się zauważyć także w jej twórczości. Marta Markiewicz, bo tak naprawdę nazywa się artystka, zrzuciła na chwilę maskę z poprzednich muzycznych wcieleń.

- Przestaję czuć się tożsama ze swoim własnym życiem. Dlatego zaczynam od początku niektóre rzeczy. Sarsa dopuściła do głosu Martę i zrozumiałam, że coś innego stało się dla mnie prawdą - mówiła. Niedawno postawiła także na nowości muzyczne i we współpracy z raperem Zdechłym Osą nagrała utwór "Balet".

- Fajnie jest móc stworzyć coś z człowiekiem prawdziwym, dzisiaj na wagę złota. Sarsa ma skórę krokodyla, którą nakłada, by móc wyjść do świata zewnętrznego. To nie tak, że nie chcę wyjść do państwa prawdziwa, ale czasami moja wrażliwość jest moim największym wrogiem - zdradziła.

Sarsa prywatnie

Reporterka Dzień Dobry TVN Aleksandra Rogowska-Lichnerowicz wraz z Sarsą odwiedziły przyjaciółkę wokalistki.

- Jest cudowną przyjaciółką, mamą, dużo przeklina czasami. Ale zbiera nas często do kupy. Powiedziała mi kiedyś, że nie mogę się stresować, bo ona też ma często tremę i muszę być silna - wspominała Anna Żywiecka.

Piosenkarka zapytana o macierzyństwo, odpowiedziała: - Słowo "mama" jest dla mnie domem. Chcę, żeby syn widział mnie jako mamę, która nie rezygnuje z siebie, jest szczęśliwa.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Reporter: Aleksandra Rogowska-Lichnerowicz

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości