Michał Wiśniewski przekazał smutną wiadomość. "Będziemy tęsknić"

Autor:
Justyna
Piąsta
Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski na co dzień kipi pozytywną energią w mediach społecznościowych. Jednak tym razem postanowił podzielić się z fanami przykrą informacją. Opublikował czarno-białe zdjęcie i wyznał, że jego ukochany piesek nie żyje.

Michał Wiśniewski - rodzina

Rodzina odgrywa bardzo ważną rolę w życiu Michała Wiśniewskiego. Jest ojcem piątki dzieci, a niebawem na świecie pojawi się jego kolejna pociecha. Gwiazdor z małżeństwa z Martą Wiśniewską ma dwoje najstarszych dzieci - Xaviera i Fabienne. Z kolejnego związku z Anną Świątczak urodziły się Etiennette i Vivienne. Kiedy Michał ożenił się po raz piąty - z Polą Wiśniewską - przyszedł na świat jego kolejny syn Falco Amadeus. Wiśniewski i jego ukochana za kilka miesięcy znów zostaną rodzicami. Wiadomo już, że urodzi się chłopiec.

Zwierzęta

To miejsce przytuli każde zwierzątko
To miejsce przytuli każde zwierzątkoDzień Dobry TVN
wideo 2/33

W dużej, patchworkowej rodzinie nie brakuje też miejsca dla zwierząt. Michał Wiśniewski często pokazuje zdjęcia ze swoim golden rertiverem. Oprócz niego od wielu lat przyjacielem wokalisty był mały piesek Błysk.

Michał Wiśniewski stracił psa

Lider zespołu Ich Troje wyznał, że Błysk nie żyje. Opublikował na Instagramie pamiątkowe zdjęcie z pupilem i swoim najmłodszym synem Falco.

- Dziś odszedł po 10 latach członek naszej rodziny. Będziemy tęsknić, Błyskuś... - napisał Michał.

Fani wspierają Wiśniewskiego. W komentarzach napisali wiele ciepłych słów. "Bardzo ci współczuję", "Przykro mi", "Wyrazy współczucia", "Panie Michale, wiem, co Pan czuje. Dziś pochowałam swojego psiego członka rodziny... przeżyła z nami prawie 14 lat", "Będzie w naszej pamięci", "Och, Błysk. Pamiętam go", "Smutna, bardzo przykra nowina.... Żal. Był taki śliczny i na pewno bardzo kochany" - czytamy opinie internautów. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości