Michał i Pola Wiśniewscy o kulisach swojego związku. "Wcale nam się nie musiało udać"

Michał i Pola Wiśniewscy
Michał i Pola Wiśniewscy o kulisach swojego związku. "Wcale nam się nie musiało udać"
Źródło: MWMEDIA
Jak się mieszka z Michałem Wiśniewskim? Czy znany muzyk dba o porządek? Pola Wiśniewska, piąta żona lidera zespołu Ich Troje, opowiedziała o tym w najnowszym wideo na YouTubie. Małżonkowie wspólnie przyznali, że związek jest sztuką kompromisu.

Michał i Pola Wiśniewscy - związek

Michał i Pola Wiśniewscy zostali parą w 2019 roku. Rok później wzięli ślub. Pod koniec stycznia 2021 roku urodził się ich pierwszy wspólny syn Falco Amadeus, a teraz spodziewają się kolejnej pociechy - również syna. Wiśniewscy coraz częściej opowiadają w mediach o swojej relacji. Nie tylko udzielają wywiadów, ale też na platformie YouTube prowadzą cykl rozmów pod tytułem "Pan i Pani W." Dzielą się swoimi doświadczeniami na temat związków i ich prywatnej historii.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens?
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
 „Małżeństwo do poprawki”
„Małżeństwo do poprawki”

W 3. odcinku Pola i Michał poruszyli temat wspólnego mieszkania. Okazuje się, że Wiśniewscy szybko podjęli decyzję, że chcą razem zamieszkać.

- Z perspektywy czasu to była naprawdę trudna decyzja, obarczona dużą odpowiedzialnością, bo wiesz, wcale nam się nie musiało udać - przyznała Pola. - Byliśmy chyba bardzo podekscytowani tym momentem, że w końcu będziemy razem, że nie musimy się ukrywać - podkreśliła.

- Jeśli chcecie się poznać to jest bardzo ważne, żeby ze sobą przebywać. Niekoniecznie jedno musi się wprowadzać do drugiego. Można sobie znaleźć trzecie miejsce. (...) Zamieszkanie wspólne weryfikuje bardzo wiele rzeczy - dodał Michał.

Pola Wiśniewska o mieszkaniu z Michałem

Michał pociągnął Polę za język i poprosił, by wskazała, jakie jego nawyki potrafią być irytujące. Okazuje się, że żona muzyka jest wobec niego bardzo wyrozumiała

- To nie jest kwestia tylko skarpetek, tylko ty roznosisz ubrania wszędzie. To nie jest tylko zostawianie ich na kanapie, ale też w łazience, w biurze. Gdzie stoisz, tam rzucisz, ale to nigdy mi nie przeszkadzało. Włączanie telewizora w nocy to jest taka rzecz, która mi przeszkadza. Ale ty masz ten głęboki sen. Kiedy ty śpisz, ja chodzę na palcach, żeby cię nie obudzić, bo zdaję sobie sprawę z tego, jak jesteś zmęczony i jak bardzo tego snu potrzebujesz. (...) Biorąc pod uwagę to, że ja mam bardzo czuły sen, to w momencie, kiedy ty ten telewizor włączasz i zaśniesz, a ja mam 3 godziny z głowy. To jest rzeczywiście taka rzecz, która mnie wkurza, ale to jest taka drobnica - stwierdziła Wiśniewska.

Michał ma kłopot z utrzymaniem porządku, ale żona mu to wybacza.

- Porozwieszałeś kartki w domu: "Proszę, niech każdy sprząta po sobie". Wszyscy to robili, a Wiśnia wchodził i rozrzucał. Wymagałeś od innych, a nie stosowałeś się do tego. Za każdym razem sprzątałam po tobie, jak robiłeś sobie kanapkę - powiedziała Pola. - Ale kochanie, to jest okej - dodała z uśmiechem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
Materiał promocyjny

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?