Gwiazdy

"Pani Gadżet" promuje kobiece biznesy. Anna Nowak-Ibisz odwiedziła inspirującą projektantkę akcesoriów

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
materiał prasowy
TVN Style "Pani Gadżet" - sezon 24., odc. 1
TVN Style "Pani Gadżet" - sezon 24., odc. 1TVN Style
wideo 2/8

Paulina Matiakowska z zawodu jest architektem krajobrazu, ale na co dzień zajmuje się tworzeniem akcesoriów dla dzieci i rodziców. Anna Nowak-Ibisz wraz z kamerami programu "Pani Gadżet" zawitała do jej domu, by przyjrzeć się, jak prosperuje prowadzony przez młodą mamę kameralny biznes.

"Pani Gadżet" - pierwszy odcinek 24. sezonu

W pierwszym odcinku najnowszego sezonu "Pani Gadżet" Anna Nowak-Ibisz odwiedziła Paulinę Matiakowską - projektantkę akcesoriów dla dzieci i rodziców. Bohaterka programu prowadzi firmę i zajmuje się sprzedażą autorskich wyrobów kaletniczych, między innymi: tornistrów, plecaków, organizerów, toreb czy tzw. lunch bagów.

- Pomysł na biznes przyniosło mi trochę życie. Była potrzeba znalezienia jakiegoś fajnego tornistra dla mojej starszej córki, więc postanowiłam, że taki tornister zaprojektuję i uszyję, oczywiście nie własnymi rękoma, ale rękoma super zdolnej kaletniczki Zuzy - wyjaśniła właścicielka marki The Royal Bee.

Projektantka akcesoriów zaprezentowała Annie Nowak-Ibisz kilka dostępnych w sprzedaży produktów własnego autorstwa. Gwiazda TVN Style nie ukrywała zachwytu nad pomysłowością bizneswoman i praktycznością, którą cechują się oferowane przez nią przedmioty. Dodatkowe paski do organizerów i plecaków sprawiają, że jeden wyrób kaletniczy może spełniać kilka funkcji. Personalizacja dziecięcych przyborów szkolnych jest również dużym atutem.

- Lunchowa torebka zmienia się w plecak za pomocą dopinanych rączek. Ona jest termiczna. (...) Zależało mi na tym, żeby nasze produkty były zero waste. Nasz organizer zmienia się w taką miejską torebkę, a torebka przez to, że jest w klasyce, może stać się miejską shopperką dla mamy.

Akcesoria projektu Pauliny Matiakowskiej są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zostały wyprodukowane w Polsce.

Zgłoś swój biznes do programu "Pani Gadżet" - #kobiecybizneswTVNStyle

Anna Nowak-Ibisz po raz kolejny wspiera firmy prowadzone przez kobiety. Tym razem w programie "Pani Gadżet" promuje akcję #kobiecybizneswTVNStyle. - Chcę Wam przypomnieć, że jeśli znacie fajne kobiece biznesy, zgłaszajcie je do mnie #kobiecybizneswTVNStyle - zachęca gwiazda TVN.

Bardzo się cieszymy, że pokazujemy [w "Pani Gadżet" - przyp. red.] przeróżne biznesy, bo często są to biznesy jednoosobowe, bo ktoś po prostu musi dorobić do pensji albo jest to pasja, którą zajmowała się dana osoba od dziecka i nagle uważa, że ok, to może być fajny biznes. (...) Nasz program pomógł w tym, żeby zorientować się, gdzie ktoś robi coś fajnego

Materiał zrealizowany w ramach programu "Pani Gadżet" oraz akcji #kobiecybizneswTVNStyle. Więcej szczegółów na temat akcji znajdziesz pod tym linkiem. Na program zapraszamy w każdy czwartek o godz. 22:25 na kanale TVN Style.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: materiał prasowy

Źródło zdjęcia głównego: x-news/TVN

Pozostałe wiadomości