Styl życia

Anna Nowak-Ibisz podpowiada, jak uporządkować biurko. Gadżety, które mogą się przydać

Styl życia

Autor:
Justyna
Piąsta
Jak uporządkować nieartystyczny nieład?
Jak uporządkować nieartystyczny nieład? Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

W obecnych czasach biurko w domu dla wielu z nas stało się swoistym centrum dowodzenia. Spędzamy przy nim wiele godzin dziennie, ucząc się i pracując, więc warto zadbać, by było uporządkowane. Anna Nowak-Ibisz w Dzień Dobry TVN podpowiedziała, jakie gadżety nam w tym pomogą.

Gadżety na biurko

Żadna gwiazda telewizyjna nie zna się na gadżetach tak dobrze, jak Anna Nowak-Ibisz. Prezenterka zdradziła, jakie akcesorium każdemu z nas przyda się najbardziej.

- Okulary, które należy mieć wtedy, kiedy pracujecie przy komputerze, kiedy dzieci godzinami oglądają ekrany telefonów. Takie okulary niwelują niebieskie światło i pozwalają naszym oczom odpocząć. Są leciuteńkie, z bardzo dobrymi szkłami, naprawdę warto mieć, bo ma się wrażenie, że ma się ostry wzrok - powiedziała Anna Nowak-Ibisz.

Jak z kolei wybierać kalendarze i plannery? Pani gadżet poleca takie, w których będziemy mogli rozpisać swoje cele na najbliższy czas.

- "Jaśnie Plan" z pięknymi pingwinami i spinaczami. To taki kalendarz, który nie ma dat, ale ma nas zmotywować do wyznaczenia sobie celu, ale nie takiego, który nas umartwi. Tylko żeby się zastanowić, kiedy jestem szczęśliwa. Co robię, kiedy odczuwam szczęście - powiedziała Nowak-Ibisz.

Porządek na biurku

Zwykle na biurku znajdują się różnego rodzaju papiery, dokumenty, karteczki, długopisy czy zakreślacze. By zapanować nad przyborami, warto zainwestować w gadżety do przechowywania.

- Mamy duński desing, drewniane przyborniki na notesy, które pozwolą nam odnaleźć plan i szczęście. Tutaj mamy skrzyneczki, które są do biurka, ale świetnie też mogą uporządkować pokój dziecka. Jest też skrzynka organizer, to projekt "frame", czyli mamy drewno w aluminiowej ramie. Są też japońskie, zrobione z tworzywa, przezroczyste szufladki, w których wszystko widać - wyliczyła Pani Gadżet.

Anna Nowak-Ibisz poleciła również piękne lampy, które nie tylko będą estetycznie prezentować się na biurku, ale również doskonale oświetlą przestrzeń do pracy. Więcej o gadżetach w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/ East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości