Gwiazdy

Oscary 2022. Will Smith publicznie przeprasza Chrisa Rocka. "Moje zachowanie było niedopuszczalne i niewybaczalne"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Will Smith

Will Smith przeprosił komika Chrisa Rocka za to, że uderzył go podczas ceremonii wręczania Oscarów. Gwiazdor, który odebrał złotą statuetkę dla najlepszego aktora za rolę w filmie "King Richard: Zwycięska rodzina", zamieścił oświadczenie w swoich mediach społecznościowych. - Przemoc we wszystkich jej formach jest trująca i destrukcyjna - podkreślił.

Oscary 2022. Will Smith spoliczkował Chrisa Rocka

Do incydentu doszło podczas 94. gali rozdania Oscarów. Prezentujący nominowanych komik Chris Rock zażartował z fryzury Jady Pinkett-Smith, która od lat choruje na łysienie plackowate.

- G.I. Jane 2, nie mogę się doczekać - powiedział, nawiązując do filmu z Demi Moore. Will Smith, stając w obronie żony, wtargnął na scenę i spoliczkował prowadzącego.

Zobacz wideo: Zagraniczne gwiazdy

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Oscary 2022. Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej potępia zachowanie Willa Smitha

O tym zdarzeniu rozpisywały się media na całym świecie. Wiele osób zastanawiało się, czy to była ustawka. Teraz wszystko stało się jasne. Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej oficjalnie potępiła zachowanie Smitha.

Akademia potępia czyny pana Smitha podczas wczorajszej ceremonii. Rozpoczęliśmy formalną analizę incydentu i rozważymy dalsze kroki i konsekwencje w zgodzie z naszym regulaminem, standardowymi zasadami postępowania oraz prawem Kalifornii

Will Smith przeprasza Chrisa Rocka

Po oświadczeniu Akademii Will Smith oficjalnie przeprosił Chrisa Rocka.

Przemoc we wszystkich jej formach jest trująca i destrukcyjna. Moje zachowanie podczas wczorajszej gali Nagród Akademii Filmowej było niedopuszczalne i niewybaczalne. Żarty ze mnie to coś, z czym mogę żyć, ale dowcip o chorobie Jady to było dla mnie zbyt wiele i zareagowałem emocjonalnie

- Pragnę cię publicznie przeprosić Chris. Zachowałem się nieodpowiednio i popełniłem błąd. Wstyd mi, a moje zachowanie nie odzwierciedla tego, jakim człowiekiem chciałbym być - dodał.

Zobacz wideo: Oscarowa noc za nami

Oscarowa noc za nami
Oscarowa noc za nami Źródło: Dzień Dobry TVN

Swój post aktor zakończył wymownymi słowami: "W świecie miłości i dobroci nie ma miejsca na przemoc".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Matthias Nareyek/Stringer/Getty Images

Pozostałe wiadomości