Ola Żebrowska znalazła sposób na pryszcze. Fanki zachwycone metodą gwiazdy

Aktualizacja:
Ola Żebrowska

Ola Żebrowska po raz kolejny wykazała się ogromnym dystansem do siebie. Do sieci trafiło zdjęcie, na którym gwiazda zasłania twarz dłonią, by ukryć zmiany skórne. Prosty sposób wywołał niemałe poruszenie wśród fanów.

Ola Żebrowska - dzieci

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski są zdecydowanie jednym z najbardziej lubianych małżeństw w polskim show-biznesie. Para pobrała się w 2009 r. Do niedawna zakochani byli rodzicami dwóch synów: 10-letniego Franciszka i 7-letniego Henryka. Rok temu ich rodzina powiększyła się. Mały Feliks przyszedł na świat 6 sierpnia 2020 roku.

Michał Żebrowski nigdy nie ukrywał, że marzy mu się duża rodzina. Jego żona, Aleksandra, sama ma siedmioro rodzeństwa i wiele razy dawała odczuć, że jest z tego powodu bardzo szczęśliwa. Kto wie, może Ola i Michał nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

Ola Żebrowska bez makijażu

Gwiazda często pokazuje się w sieci w naturalnej odsłonie. Teraz podzieliła się z fanami sposobem na ukrycie niedoskonałości bez użycia kosmetyków.

- Kiedy skończy się korektor, a chcesz być #nofilter ? #nomakeup #nofilter #nopryszcze - czytamy we wpisie.

Fanki były zachwycone sposobem Oli Żebrowskiej. W komentarzach czytamy: "Swoją drogą - żadna ilość pryszczy nie zmieni tego, że jest Pani po prostu piękna", "Jejuuu! Uwielbiam Panią za tą prawdę o macierzyństwie i dystans ", "Kocham ten dystans. Też tak robię! ".

Zobacz też:

Zobacz wideo: Michał Żebrowski: Wszystko, co w moim życiu dobre i właściwe, otrzymałem od ludzi starszych ode mnie

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości