makeup

  makeup

  Dziś w cyklu "Maluj się kto może" makijażysta Marta Gąska pokazał jak uzyskać efekt make up "no make up". Zobaczcie!

  Sprawę zbadali amerykańscy socjologowie. Z ich badań wynika, że nie tylko doświadczenie i wiedza, ale również wygląd mają kluczowy wpływ na to, ile zarabiamy. Jak nie powinien, a jak powinien wyglądać makijaż biznesowy? W Dzień Dobry TVN makijażystka Magda Pieczonka pokazała jak wygląda fatalny i idealny makijaż do pracy?

  To jedna z najsłynniejszych makijażystek świata. Pracowała m.in. z Nicole Kidman, Victorią Beckham czy Sienną Miller. Jest autorką książki pt. "Jedz i bądź piękna". O pracy z gwiazdami i najważniejszych regułach jakie pozwalają zadbać o urodę, Wendy Rowe rozmawiała z reporterką Dzień Dobry TVN - Anną Senkarą.

  Lisa Eldridge, charakteryzatorka gwiazd, to szara eminencja oskarowych gali i najbardziej prestiżowych sesji zdjęciowych świata. Współpracowała m.in. z Kate Winslet, Keirą Knightley i Liv Tyler. Annie Senkarze zdradziła, czy makijaż gwiazd różni się od tego jak maluje zwykłe kobiety, jakie rady daje "swoim podopiecznym i co jest sekretem perfekcyjnego makijażu.

  Norbi i Biba podjęli się niezwykłego zadania. Próbowali tak wystylizować dwie modelki, by ich wygląd spełnił pewne ich wymagania. Pomagały im nasze makeupistki. Zobaczcie, na jaką okazję panowie stylizowali panie. Efekty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania!