pryszcz

    pryszcz

    Pryszcze i wągry to problem, który dotyka niemal każdego. Szczególnie denerwujące są wypryski wypełnione ropą. Wyciskanie pryszczy przynosi chwilową ulgę i dziwną, trudną do opisania satysfakcję – dlatego wiele osób nie potrafi wytrzymać i każdą kolejną zmianę musi usunąć samodzielnie. To zaś powoduje powstawanie nowych pryszczy – i tak koło się zamyka.

    Czy słyszeliście o metodzie wysuszania niechcianych pryszczy pastą do zębów? Antybakteryjne związki działają na podskórny stan zapalny, wyciszając go i dezynfekując. Sposób skuteczny, ale czy bezpieczny? Sprawdźcie urodową ciekawostkę.

    Dr Sandra Lee to amerykańska dermatolog, w Internecie znana jako dr Pimple Popper. Lekarka prowadzi kanał video, gdzie pokazuje jak prawidłowo wyciskać pryszcze. Choć nagrania budzą niesmak i odrazę, filmiki dr Pimple Popper cieszą się ogromna popularnością i mają milionowe odsłony.Dlaczego tak bardzo lubimy oglądać rzeczy, które wzbudzają nasz wstręt? Zapytaliśmy o to Miłosza Brzezińskiego, konsultanta biznesowego.