Gwiazdy

Nowy trend na Instagramie. Czym jest #pillowchallenge?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Izolacja w domu rozbudziła kreatywność wielu osób. Nowym trendem, który przoduje na profilach użytkowników Instagrama jest ... pillow challenge. Co to takiego? Zdjęcie z poduszką udającą sukienkę, związaną paskiem. Jeżeli brzmi to dla Was dziwnie, zobaczcie jak wygląda to na instagramowych postach.

Można powiedzieć, że wyzwania (challenge) na Instagramie są na porządku dziennym. Gwiazdy chętnie się w nie angażują, a na profilach pokazują efekty, nominując kolejne osoby.

#pillowchallenge

Inaczej #quarantinepillowchallenge . Wszyscy użytkownicy Instagrama pewnie zauważyli, że od pewnego czasu na aplikacji pojawiają się zdjęcia dziewczyn ubranych w poduszki . Trend rozpoczęła szwedzka influcencerka Firo @myforteisfashion. Na swoim profilu udostępniła dwa zdjęcia, na których pozuje ubrana w różową poduszkę, pasek, pastelowe snekearsy, a w ręce trzyma torebkę.

Outfit of the day

- "Strój dnia", napisała pod postem Firo.

Polskie gwiazdy w "poduszkowym wyzwaniu"

Pomysł się spodobał, a kolejne influencerki zaczęły podejmować wyzwanie. Do #pillowchallenge włączyły się także polskie gwiazdy! Joanna Koroniewska, Maffashion i Jakob Kosel - to tylko niektóre z nich. Musimy przyznać, że jesteśmy pod wrażeniem zdjęć z challengu i zastanawiamy się jakie wyzwanie pojawi się jeszcze w czasie tzw. "kwarantanny".

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości