Natalia Zastępa na scenie DDTVN. Gwiazda YouTube z utworem "Nie żałuję". Tekst utworu

Już ponad pięć milionów ludzi obejrzało na youtube teledysk Natalii Zastępy "Za późno". Dziś na scenie Dzień Dobry TVN Natalia wystąpiła ze swoim nowym utworem "Nie żałuję", który również bardzo podoba się internautom.

Natalia na Top of The Top Festival w Operze Leśnej

Ze swoim "starszym kolegą z liceum" - Filipem Chajzerem Natalia rozmawiała o swoich planach zawodowych. Wokalistkę będzie można m.in. usłyszeć podczas Top of The Top Festival w Operze Leśnej.

Zobacz też: Pol’and’Rock Festival 2019. Jerzy Owsiak: "Dojedziecie"! Kto wystąpi na festiwalu? 

Natalię Zastępę gościliśmy też dziś na czacie Dzień Dobry TVN

Czat z Natalią Zastępą >>>

O co pytali widzowie?

Uczyłaś się śpiewać czy jesteś samoukiem?

Natalia Zastępa: Uczę się śpiewać od 9 roku życia

Pamiętasz swój pierwszy koncert?

Natalia Zastępa: Był to rectial w Domu Kultury w Krapkowicach, gdy miałam 12 lat

Zobacz też: Reni Jusis i Anna Karwan o TOP Of The TOP Sopot Festival 2019 >>>

Natalia Zastępa - "Nie żałuję" - tekst utworu

Aby żyć, mocno żyć Żeby swoje najpiękniejsze sny śnić Kochać tak, aż brak tchu Celebrować każdy dzień po dniu Cenić to, co się ma Pełną garścią brać, co daje nam świat Życia smak, wiedzieć jak rozpoznazwać go za każdym razem, tak! Chwil rozmazanych przez czas nie żałuję I nawet jeśli to źle, tak to czuję Słów wyrzuconych na wiatr nie żałuję Bez ograniczeń chcę zyć, tak to czuję Nawet gdy będzie dość I wykrzyczę to na cały głos Uczuć swych nie bać się Nauczyło życie chronić je Z całych sił, teraz tu Przecież za nas nikt nie przejdzie tych dróg Szczęścia smak, słodko-gorzki smak Rozpoznawać go za każdym razem, tak! Chwil rozmazanych przez czas nie żałuję I nawet jeśli to źle, tak to czuję Słów wyrzuconych na wiatr nie żałuję Bez ograniczeń chcę zyć, tak to czuję Życia koła się kręcą, Ze wspomnieniami po nocach tak tęskno, Choć żal, choć żal - nie ma co Bo czy dobre, czy złe - już nauczyły mnie, jak żyć Najpełniej żyć

Natalia Zastępa HIT: "Za późno" - tekst utworu

Może już za trudno nam ze sobą. Chyba wolę zniknąć, niż się bać. Nie chcę więcej ran, już nie wierzę nam W żadne słowo. Nie da się tak szybko, zacząć jeszcze raz. Jesteś tak do siebie niepodobny. Tamtej mnie też nie ma już, jakiś czas. Może już za późno, późno już. Może już za późno Może tylko mi się zdaje, może nic nie będzie dalej. Za późno już. Mamy kłopot. Chyba wolę zniknąć, niż w to dalej grać. Jestem tylko tłem, zamykam oczy. Okłamuję siebie znów, kolejny raz. Może już za późno, późno już. Może już za późno, uuuuhuuu. Może tylko mi się zdaje, może nic nie będzie dalej. Za późno już. Za późno już. Może już za późno, późno już. Może już za późno Może tylko mi się zdaje, może nic nie będzie dalej. Za późno już. Za późno już.

Autor: Anna Kobyłka

podziel się:

Pozostałe wiadomości