Natalia Szroeder zaskoczyła fanów i zaprezentowała kolejny teledysk. Kiedy nowa płyta?

Natalia Szroeder
Warner Music Poland
Natalia Szroeder ponownie zaskoczyła swoich fanów. Po dwóch tygodniach od premiery singla "Powinnam", artystka zaprezentowała nowy utwór. "Połóż się tu" jest kolejną zapowiedzią nowego albumu. Kiedy trafi do sklepów?

Natalia Szroeder – nowy singiel

Natalia Szroeder tuż przed świętami przygotowała dla swoich fanów niespodziankę. Artystka krótko po premierze piosenki "Powinnam?" wypuściła kolejny singiel. Utwór "Połóż się tu" od północy możemy już słuchać na platformach streamingowych, a od środy od godziny 13:00 zobaczyć teledysk na YouTube. Nowy utwór tak, jak poprzednie jest zapowiedzią nadchodzącej płyty, która ukazać ma się jeszcze w tym roku.

- Ten utwór to kartka z mojego pamiętnika, tak już całkiem precyzyjnie - z 14go maja 2020. Piosenkowo porymowana, ciut przerobiona i posklejana, ale ostatecznie naprawdę niewiele tam zmieniłam. Kruchy mamy czas . Trzymajcie się razem i bądźcie zdrowi!

– mówi o piosence Natalia.

Czy nowy singiel odniesie taki sam sukces jak utwór "Powinnam"? Przypominamy, że ta osobista i bardzo szczera piosenka Natalii ma już ponad 1 000 000 wyświetleń, a liczba ta wciąż rośnie!

"Połóż się tu" - teledysk już w sieci

Do nowego utworu nagrany został także teledysk. Za jego realizacje odpowiedzialny był reżyser Adam Romanowski.

- W teledysku chciałem wymknąć się z ram czasowych definiujących daną estetykę. Pokazujemy zabytkowe wnętrza, współczesne podejście do mody, a wszystko przełamują technologie przyszłości, takie jak VR. W całej tej wielowarstwowości najbardziej zależało mi jednak na tym, żeby dotknąć realnego problemu - poszukiwania i uczenia się kontaktu z drugą osobą – mówi reżyser.

Natalia Szroeder – "Pestki"

Zobacz także:

Menadżer Krzysztofa Krawczyka wydał oświadczenie ws. stanu zdrowia muzyka. Jak czuje się artysta?

Stracił głos i porzucił karierę: "Nie chciałem wiązać przyszłości z muzyką". Dziś Dionizy Wincenty Płaczkowski buduje karierę jako tenor występując w Polsce i za granicą

Miłość i muzyka. Stanisław Bartosik w utworze "Pomiędzy"

Autor: Nastazja Bloch

podziel się:

Pozostałe wiadomości