Gwiazdy

Natalia Siwiec złożyła córce życzenia urodzinowe. Fani: "Niemożliwe, jaka ona już duża i podobna do mamy"

Gwiazdy

Natalia Siwiec Mia Raduszewska

Natalia Siwiec postanowiła złożyć swojej ukochanej córce życzenia na Instagramie. Tradycyjnie wpis opatrzyła kilkoma uroczymi zdjęciami. Mała Mia kończy właśnie cztery lata. Czego życzyła jej mama?

Córka Natalii Siwiec ma urodziny

Natalia Siwiec opublikowała na swoim profilu na Instagramie kilka zdjęć ze swoją córką Mią. To wszystko z okazji jej 4. urodzin. Dziewczynka dorasta niemal na oczach fanów Siwiec, ponieważ ona i jej mąż, Mariusz Raduszewski relacjonują za pomocą mediów społecznościowych wiele wspólnych chwil.

- Nigdy nie przestawaj lśnić mój promyku świetlisty. HAPPY BIRTHDAY - napisała celebrytka.

Internautom nie umknął fakt, że Natalia Siwiec nauczyła robić córkę dziubek do zdjęcia. 4-latka pozuje przed obiektywem tak samo swobodnie jak mama i widać, że dobrze czuje się w roli małej modelki. Oprócz tego fani Natalii złożyli małej solenizantce mnóstwo życzeń. Najczęściej pisali żeby była szczęśliwa, zdrowa i spełniała marzenia. Niektórych zaskoczył upływ czasu i pisali: "Niemożliwe, jaka ona już duża i podobna do mamy".

Natalia Siwiec - życie prywatne i zawodowe

Natalia Siwiec jest modelką i fotomodelką. Zagrała w kilku filmach, serialach, a nawet w teatrze. Popularność zyskała w 2012 roku, kiedy okrzyknięto ją Miss Euro, które odbywało się w Polsce. Szturmem zdobyła uwagę na branżowych imprezach i stała się jedną z najpopularniejszych gwiazd w kraju.

Ma młodszą siostrę Malwinę. Jest związana z Mariuszem Raduszewskim, którego poślubiła w The Little Church of The West w Las Vegas. 21 sierpnia 2017 roku na świat przyszła ich córka Mia.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Projekt Plaża. Natalia Siwiec

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości