Natalia Siwiec na wakacyjnym zdjęciu z córką, siostrą i jej dzieckiem. "Dwie przepiękne generacje"

Aktualizacja:
Natalia Siwiec

Do odpoczywającej na słonecznej Krecie Natalii Siwiec dołączyła jej siostra Malwina. To stało się pretekstem do stworzenia pięknego, wakacyjnego zdjęcia. Uwagę internautów skradły dzieci: półroczna Liwia oraz 4-letnia Mia.

Natalia Siwiec na Krecie

Natalia Siwiec uwielbia luksusowe wakacje. Zdjęcia z pobytów w egzotycznych zakątkach świata sprawiają, że jej profile w mediach społecznościowych wyglądają niczym katalog najlepszego biura podróży. Bez wątpienia jedną z ulubionych destynacji modelki jest meksykańskie Tulum, gdzie ładowała baterie podczas zimowej szarugi.
Tym razem Natalia zrezygnowała z dalekiej wyprawy i postawiła na Europę, wybierając się wraz z rodziną na Kretę. Na Instagramie modelki pojawiają się kolejne zdjęcia dokumentujące jej pobyt na greckiej wyspie. Uwagę fanów przykuła fotografia, do której Natalia zapozowała z siostrą Malwiną.

Natalia Siwiec z córką i siostrzenicą

Modelka postawiła na prawdziwie letnią stylizację: kostium kąpielowy przykryła plażową narzutką, a włosy ozdobiła opaską ze sztucznych kwiatów. Jej córka Mia miała na sobie mniejszą wersję wierzchniego odzienia swojej mamy.
Na zdjęciu można zobaczyć, jak dziewczynka dotyka paluszkiem ust swojej młodszej kuzynki. Rozbawiona Natalia skwitowała to żartobliwym postem.

Opiekunka Mia znajdzie zawsze rozwiązanie - smoka nie ma, a paluszek jest zawsze pod ręką

- napisała.
Fani Natalii nie kryli zachwytu nad rodzinną fotografią.

2 przepiękne generacje. Tyle miłości na tym zdjęciu. Ależ piękny skład. Macie tak piękne zdjęcia, że każde nadaje się do albumu

- komentowali obserwatorzy Natalii.
Siostra modelki, Malwina, działa w branży urodowej - zajmuje się stylizacją rzęs, brwi oraz profesjonalnym makijażem. Jej córka Liwia przyszła na świat w styczniu 2021 roku.
Zobacz wideo: Jak zadbać o nasze włosy latem?
Zobacz też:
Autor: Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości