Gwiazdy

Natalia Kukulska uczciła rocznicę śmierci ukochanej mamy. "Żal, ból, tęsknota będą już zawsze cichymi kompanami"

Gwiazdy

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska uczciła 41. rocznicę śmierci Anny Jantar. Wokalistka umieściła w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie z mamą, a także opowiedziała o swoim bólu i pustce, które odczuwa.

Natalia Kukulska opublikowała zdjęcie Anny Jantar

Anna Jantar zginęła 14 marca 1980 r. około godziny 11:15 w pobliżu lotniska Okęcie. Gwiazda była pasażerem samolotu Ił-62 "Mikołaj Kopernik" lecącego z lotniska JFK z Nowego Jorku do Warszawy. Maszyna rozbiła się przy podejściu do lądowania. Wokalistka w chwili śmierci miała zaledwie 30 lat. Pozostawiła niespełna 4-letnią córkę, męża i mamę. Jej odejście opłakiwało również tysiące fanów.

W 41. rocznicę śmierci mamy, Natalia Kukulska postanowiła uczcić jej pamięć, umieszczając na Instagramie ich wspólne czarno-białe zdjęcie. Widać na nim małą Natalię, a także Annę Jantar, która przegląda korespondencję. Artystka opatrzyła fotografię wzruszającym wpisem:

- To już "41 14 marców" bez niej. Ta odwrotność cyfr, ta ironia losu, gdy jesteś na szczycie zawodowym i wszystko się zatrzymuje z hukiem... gdy już lądujesz, widzisz swój cel ale jest on brutalnie skreślony na zawsze. Tyle planów, tyle oczekiwań, tyle niepewności w sobie i tak wiele radości na ukojenie tęsknoty po 3 miesiącach nieobecności - napisała Natalia Kukulska.

Wokalistka zdradziła także, że pomimo upływu czasu, nadal odczuwa tęsknotę za mamą i żal do losu, że ją straciła.

- Staram się nie wracać do tego często. Nie wyobrażać bo nie sposób przerobić tego sobie. Tak miało być? Może… Wierzę, że w ogólnym życia rozrachunku wszystko się układa w całość ale żal, ból, tęsknota będą już zawsze cichymi kompanami.

Natalia Kukulska podziękowała również fanom za to, że cały czas pamiętają o twórczości Anny Jantar:

- Te szczere, piękne gesty, których dajecie cały czas tak wiele. Siła oddziaływania tego, co zostawiła po sobie moja mama, jest cały czas ogromna. Kolejne pokolenia sięgają do jej twórczości, co jest dowodem na to, że nie jej tragiczna historia, tylko głos, przekaz i repertuar stanowią o tej sile. I niech to trwa. Niech Anna Jantar trwa. Natalia.

Fani reagują na post Natalii Kukulskiej

Wyznanie Natalii Kukulskiej poruszył obserwatorów jej konta na Instagramie, którzy pod postem wokalistki zostawili wiele komentarzy zawierających słowa wsparcia:

  • Mam 35 lat, troje dzieci❤️ Wszystkim śpiewam do snu piosenki Pani mamy do dziś ❤️? Uwielbiam.
  • Natalio jesteś piękną kopią swojej mamy.
  • Przepiękna kobieta i przepiękna twórczość. W 2020 roku moja córka na swojej studniówce zaśpiewała wielki przebój Pani mamy "Radość najpiękniejszych lat". Było bardzo wzruszająco.
  • Twórczość, osobowość i to ciepło jakim emanowała pozostanie z Nami na zawsze.

Zobacz także: Katastrofa lotnicza, która wstrząsnęła Polską. "Nie mogę wyprzeć tego obrazu z pamięci":

>>> Zobacz także:

Agata Młynarska wspomina ojca: "Zmarł po długim cierpieniu"

Maszyna oskalpowała pani Agnieszce głowę. Lekarz: "Trudno sobie wyobrazić ten rodzaj bólu"

Mariusz Szczygieł wznosi toast nad grobem Zofii Czerwińskiej: "To by się Zosieńce podobało"

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości