Natalia Kukulska obchodzi 48. urodziny. "Ona wizualnie praktycznie się nie zmienia"

Co nowego w świecie gwiazd?
Natalia Kukulska, jedna z topowych wokalistek polskiej sceny muzycznej właśnie obchodzi 48. urodziny. Spełniona, szczęścia i energiczna gwiazda swoją pierwszą piosenkę nagrała, gdy miała zaledwie 8 lat. Od tego czasu niezmiennie zachwyca słuchaczy nowymi hitami. W końcu kto nie zna utwór tj. "Puszek Okruszek", czy "Dłoń".

Natalia Kukulska – spełniona artystka i szczęśliwa kobieta

Natalia Kukulska to jedna z najpopularniejszych i najbardziej cenionych artystek polskiej branży muzycznej. Choć na scenie obecna jest od najmłodszych lat, a muzykę ma we krwi, dość długo walczyła o artystyczną niezależność. Wciąż porównywana do mamy – Anny Jantar oraz ojca kompozytora Jarosława Kukulskiego, udowadniała swój talent. Ciężką pracą i uporem dotarła na szczyt. Pierwszą płytę "Natalia" wydała już jako 10-latka. Wtedy to świat usłyszał piosenki skierowane do dzieci tj. "Puszek Okruszek" i "Co powie tata". Rok później młoda artystka wydala drugi album pt. Bajki Natalki, za który otrzymała pierwszą Platynową Płytę w historii polskiej fonografii. Po skończeniu szkoły Natalia Kukulska wystartowała z pierwszym "dojrzałym" krążkiem. Na płycie "Światło" znalazły się hity: "Dłoń" i "Piosenka światłoczuła". Obecnie Natalia na swoim koncie ma 16 albumów.

Artystka nie tylko spełnia się muzycznie, ale także prowadzi szczęśliwy i kochający dom. W życiu prywatnym Natalia jest żoną perkusisty Michała Dąbrówki. Para doczekała się trójki dzieci: syna Jana oraz dwóch córek Anny i Laury.

Natalia Kukulska – urodziny

W tym roku Natalia Kukulska obchodzi 48. urodziny. Patrząc na urodę i energię artystki aż trudno w to uwierzyć. W sieci już pojawiły się pierwsze życzenia. Fani w mediach społecznościowych zamieścili mnóstwo zdjęć, na których oznaczyli artystkę i życzyli jej dużo miłości, szczęścia i spełnienia marzeń.

My również dołączamy się do życzeń. Wszystkiego najlepszego!

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Reporter: Sandra Hajduk

podziel się:

Pozostałe wiadomości