Gwiazdy

Monika Mrozowska z przyjaciółką w tym samym czasie karmią dzieci piersią. "Synchroniczne"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Monika Mrozowska

Kobieca przyjaźń ma różne oblicza i nie polega wyłącznie na plotkowaniu przy kawie. Młode mamy potrafią wspierać się podczas wypełniania przyziemnych, rodzicielskich obowiązków - nawet w trakcie karmienia dzieci piersią. Kadr opublikowany przez Monikę Mrozowską jest tego dowodem.

Monika Mrozowska o macierzyństwie

Monika Mrozowska ceni naturalność, dlatego też stara się przemycić ją na Instagramie. W mediach społecznościowych nieustannie publikuje fotografie, które ukazują realia macierzyństwa. Ostatnio mierzyła się z dolegliwościami zdrowotnymi najmłodszej pociechy, a kilka tygodni wcześniej angażowała się w przygotowania nastoletniej córki do studniówki.

Co jakiś czas doradza internautom, jak podróżować z maluchami, jak pielęgnować kobiecą przyjaźń, jak unieść słodki ciężar wychowywania czworga dzieci oraz jak przełamywać tematy tabu. Celebrytka walczy z jawną dyskryminacją kobiet karmiących piersią w miejscach publicznych.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Sama o karmieniu naturalnym mlekiem mówi wiele, a prezentuje jeszcze więcej. Z udostępnianych przez nią w sieci treści można wywnioskować, że aktorka zamierzała odstawić najmłodszego syna od piersi, gdy ten ukończy rok. Lucjan świętował pierwsze urodziny pod koniec stycznia, ale jak widać, nadal chętnie sięga po pokarm rodzicielki.

Monika Mrozowska z przyjaciółką karmią dzieci piersią

Choć dla wielu matek karmienie piersią jest czynnością bardzo intymną, Monika Mrozowska nie ma problemu z relacjonowaniem w sieci chwil spędzonych z synem. Co więcej, aktorka chętnie karmi chłopca w towarzystwie innych ludzi. Na najnowszej fotografii pozuje razem z przyjaciółką. Obie panie z czułością pochylają się nad swoimi pociechami i przyglądają się, jak maluchy w tym samym czasie zajadają się naturalnym mlekiem.

- Karmienie synchroniczne, czyli update tematu odstawiania od piersi - napisała rozbawiona, nawiązując do wcześniejszych postanowień.

- Taka przyjaźń się nie zdarza.? A jednak tak... - komentowali oczarowani kadrem fani Mrozowskiej.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: fot. Tomasz Urbanek/DDTVN/East News

Pozostałe wiadomości