Gwiazdy

Olga Frycz pokazała zdjęcie na którym widać, jak karmi córkę. Pod postem rozpętała się burza

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska
Olga Frycz w DDTVN

Karmienie dziecka to temat, który wciąż wywołuje ogromne emocje. Skłóca matki, dzieli specjalistów i rozgrzewa do czerwoności użytkowników for internetowych. Post Olgi Frycz, przedstawiający sielankowy obraz mamy karmiącej maleństwo butelką, stał się punktem zapalnym takiej dyskusji.

Olga Frycz karmi dziecko przy pomocy butelki

Olga Frycz bardzo aktywnie działa na Instagramie, prowadzi na nim dwa konta. Jedno z nich @toja_mama poświęcone jest wyłącznie tematyce parentingowej, bliskiej Oldze jako mamie dwóch córek. Drugie konto, jest - jak u większości użytkowników - rodzajem internetowego pamiętnika, na który trafiają zdjęcia uwieczniające chwile, którymi aktorka chce się dzielić.

Ostatnio zamieściła w mediach społecznościwych uroczy kadr, na którym widać jak karmi córeczkę przy pomocy butelki. Nic nie zwiastowało emocjonującej wymiany zdań do momentu, aż padło pytanie od jednej z obserwatorek: "Nie karmisz piersią?", "Taka wzorowa mama".

Na odpowiedzi innych nie trzeba było długo czekać. Większość fanów aktorki wzięło ją w obronę.  "A co cię to interesuje? Ważne ze karmi", "karmienie piersią dziecka nie ma ŻADNEGO, absolutnie ŻADNEGO znaczenia w jego dalszym życiu. W Polsce pokarm matki nabrał miana jakiegoś kolejnego cudu świata. Ludzie muszą się trochę wyedukować a przede wszystkim wyczillować i nauczyć się, że najważniejsze, że dziecko jest po prostu najedzone" - można przeczytać w komentarzach.

Walka z hejtem

Co 7. Polak doświadczył hejtu w sieci
Co 7. Polak doświadczył hejtu w sieci Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Olga Frycz nie odpowiedziała osobie, której nie spodobał się fakt, że karmi dziecko przy pomocy butelki, ale postanowiła jej odebrać głos w dyskusji, kiedy wpisy zaczęły obrażać pozostałych uczestników burzliwej wymiany zdań. - Mi to nie robi nic, ale nie chcę, żeby ktoś obrażał moje dziewczyny obserwatorki!!! dałam tej pannie ograniczenie - wyjaśniła Olga.

Co decyduje o wyborze sposobu karmienia dziecka?

Decyzja na temat sposobu karmienia dziecka powinna być pozostawiona matce i lekarzowi, bo czynników wpływających na jej podjęcie jest tak wiele, jak wiele jest kobiet i dzieci. Trzeba pamiętać, że każda mleczna droga wygląda inaczej.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości