Gwiazdy

Olga Frycz z dużym ciążowym brzuszkiem bawi się na baby shower: "To był cudowny dzień"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Bartosz Krupa/East NewsOlga Frycz

Olga Frycz niedługo powita na świecie swoje drugie dziecko. Z tej okazji przyjaciółki wyprawiły jej spektakularne baby shower. - Maja Bohosiewicz tak pięknie to wszystko zorganizowałaś - napisała wdzięczna aktorka, publikując zdjęcia z imprezy.  

Olga Frycz to popularna aktorka, która jest mamą 3-letniej córeczki. Niedługo jej rodzina się powiększy i gwiazda powita na świecie swoje drugie dziecko. Już zdradziła, że jej pociecha otrzyma imię Zosia. 

Olga Frycz bawi się na baby shower

Czas do porodu postanowiły umilić jej przyjaciółki, a zwłaszcza Maja Bohosiewicz, która zorganizowała Oldze Frycz baby shower. Zdjęcia z imprezy pojawiły się w mediach społecznościowych. Tego dnia pokój wypełniły pastelowe balony, złote dekoracje oraz suche trawy. Nie zabrakło także różnych słodkości: ciasteczek, tortu, czy muffinek dobranych kolorystycznie do wystroju wnętrza.

Na bociankowym bawiły się m.in. gwiazdy polskiego show-biznesu tj. Natalia Klimas-Bober, Anna Czartoryska-Niemczycka i Zofia Zborowska, które postawiły na casualowy styl. Wszystkie są mamami, ale tym razem udało im się spotkać wyłącznie w babskim gronie.

To był cudowny dzień i jestem ogromnie szczęśliwa, że spędziłyśmy go razem… oraz…, że udało się bez dzieci. Uwielbiam Was dziewczyny. Maja Bohosiewicz tak pięknie to wszystko zorganizowałaś. Dziękowałam Ci już tyle razy, ale z przyjemnością zrobię to jeszcze raz i jeszcze raz. DZIĘKUJĘ  

Baby shower, czyli bociankowe

Baby Shower to nic innego jak przyjęcie na cześć przyszłej mamy. Zazwyczaj organizowane jest pod koniec ciąży Przyjęło się, że wyprawia je ktoś bliski, np. przyjaciółka czy siostra, a gościniami są kobiety. Podczas imprezy nie tylko bawią się we własnym gronie, ale i kompletują wyprawkę. Tradycja ta staje się coraz bardziej popularna w naszym kraju i otrzymała nazwę "bociankowe". To alternatywa dla męskiego "pępkowego".

Impreza Olgi Frycz tylko to potwierdza, a fani docenili kobiece grono i kreatywność organizatorki - Mai Bohosiewicz. "Jakie wy jesteście cudowne, takie normalne, takie piękne, naturalne", "Cudownie mieć tyle fajnych kobiet obok. Super", "Pięknie, wszystkiego dobrego Olga" - czytamy.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Olga Frycz pomaga zwierzętom

Olga Frycz pomaga zwierzętom
Olga Frycz pomaga zwierzętom
Dzień Dobry TVN

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego:  Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości