"Ach, ta impreza!". Czym zaskoczy nas nowy program na antenie TVN Style?

Gwiazdy nowego programu TVN Style "Ach, ta impreza!"

W niedzielę, 1 sierpnia, na antenie TVN Style będzie można obejrzeć premierowy odcinek nowego programu. Będzie on doskonałą inspiracją dla każdego, kto planuje zorganizować niezapomniane, pełne atrakcji przyjęcie. Kim są jego przebojowe prowadzące "Ach, ta impreza!" i czym nas zaskoczą?

"Ach, ta impreza" - nowy program na antenie TVN Style

Organizacja imprez to niełatwe zadanie, o czym z pewnością przekonał się każdy, kto choć raz próbował zrobić wrażenie na gościach podczas swoich urodzin, imienin lub innej uroczystości. Wyjątkowa oprawa imprezy wymaga kreatywności, której z całą pewnością nie brakuje prowadzącym nowy program ekspertkom. Agnieszka Winnicka i Magdalena Socha-Włodarska spotkają się z bohaterami, którzy poproszą je o pomoc w zorganizowaniu różnego rodzaju przyjęć m.in. chrztów, rocznic ślubu, wieczorów panieńskich. Wezmą na celownik każdą uroczystość, która wymaga wyjątkowego świętowania i oprawy. Cel? Spełnienie marzeń bohaterów i impreza jak z bajki!

Kim są prowadzące "Ach, ta impreza!"?

Prowadzące nowy program znane są widzom TVN Style z cieszącej się dużą popularnością serii "Ach, ten ślub!". Tym razem ekspertki zajęły się organizacją nie tylko wesel, ale także innych uroczystości. Agnieszka Winnicka jest florystką, dekoratorką i scenografką. Jej porady dotyczące aranżacji wnętrz bez wątpienia pozwolą uświetnić każdą imprezę. Z kolei Magdalena Socha-Włodarska to projektantka mody, stylistka, kostiumografka, która chętnie udzieli cennych porad bohaterom programu, nie tylko w kwestii mody.

Oryginalne pomysły i inspiracje w programie "Ach, ta impreza!"

Swobodne imprezy tematyczne czy poważne eleganckie uroczystości - nie istnieją wyzwania, którym nie będą w stanie sprostać prowadzące program "Ach, ta impreza!". Dziewczyny staną na wysokości zadania i dostarczą niezapomnianych emocji nie tylko bohaterom, ale także widzom stacji TVN Style. Ekspertki skupią się nie tylko na aranżacji przestrzeni i dekoracjach, które uświetnią każdą imprezę. Opowiedzą też o tym, co warto na siebie włożyć, by zachwycić stylizacją zebranych na przyjęciu gości. Będzie też mnóstwo inspiracji dotyczących menu oraz wskazówek, jak pięknie i w zaskakujący sposób zaserwować gościom przygotowane przekąski.
W programie zobaczymy m.in., jak ekspertki organizują podwójne przyjęcie urodzinowe na tarasie, zamieniając go w prawdziwą dżunglę czy łączą uroczystość poślubną z pierwszymi urodzinami dziecka świeżo upieczonych małżonków.
Zobacz także:
Zobacz wideo: Najciekawsze trendy ślubne
Autor: Magdalena Brzezińska
Pozostałe wiadomości