Gwiazdy

Monika Brodka wraca z zaskakującym projektem muzycznym. "W nowy rok wchodzę na własnych zasadach"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Monika Brodka przygotowała dla swoich fanów niemałą niespodziankę. Nagrała bowiem utwór "ŻAR" z grupą hip-hopową - PRO8L3M! - Chcieliśmy sprowokować ludzi do życia w zgodzie ze sobą - czytamy w opisie klipu.

Ostatnio Monika Brodka poinformowała w mediach społecznościowych, że w 2021 wkracza z podwójną siłą.

- W nowy rok wchodzę z nową energią i na własnych zasadach. Już za chwilę będziecie mogli przekonać się, co to oznacza w praktyce. Secret project coming soon — napisała na swoim profilu na Instagramie.

Długo nie trzeba było czekać, o jakim projekcie mowa...

Monika Brodka we współpracy z PRO8L3M

Połączenie sił Brodki i PRO8L3M z pewnością sprawiło w osłupienie niejedną osobę. Choć przypomnimy, że grupa hip-hopowa znana jest z zaskakujących kolaboracji. Wcześniej nagrali utwory między innymi z Arturem Rojkiem czy też Bandą i Wandą .

PRO8L3M i Brodka - nowy utwór "Żar"

Okazuje się, że "Żar" to singiel, który powstał w ramach projektu "Tak To Robię". Ponadto do singla artyści stworzyli fabularny teledysk. Oficjalna premiera ich wspólnego dzieła miała miejsce w środę 13 stycznia 2021 roku.

- "Żar" to zderzenie dwóch bardzo wyrazistych sił artystycznych, czyli zespołu PRO8L3M i Brodki. Chcieliśmy sprowokować ludzi do życia w zgodzie ze sobą, wbrew presji, której źródłem są wszechobecne oczekiwania ze strony społeczeństwa, rodziny, czy przyjaciół. Warto iść własną ścieżką, ale do tego potrzeba odwagi, dlatego powstał ten utwór - róbcie swoje i bądźcie autentyczni, bo tylko to się liczy - czytamy w opisie klipu.

Zobacz też:

Wyjątkowe swetry przedstawiające urok polskich wsi. "To jest po prostu kawałek sztuki"

Katarzyna Sokołowska o życiowym partnerze. "Artur jest taki jak ja. To jest bardzo ważne, bo nic nie uwiera"

Lockdown w Europie. Gdzie obowiązują najsurowsze restrykcje?

Zobacz wideo: Monika Brodka w trasie

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości