Gwiazdy

Męskie wschodzące gwiazdy Hollywood. Lista Ani Wendzikowskiej

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Wschodzące gwiazdy Hollywood

19 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Mężczyzn, w związku z tym Anna Wendzikowska, w swoim filmowym cyklu, skupiła się na wschodzących gwiazdach Hollywood. Kto będzie kolejnym Bradem Pittem i czy ktoś zastąpi Leonardo DiCaprio? 

Timothee Chalamet 

Timothee Chalamet ma zaledwie 25 lat i już ogromne sukcesy na swoim koncie. W 2017 roku wcielił się w postać Elia Perlmana w filmie "Tamte dni, tamte noce", za co otrzymał nominację m.in. do Oscara, Złotego Globu i nagrody BAFTA. Po tym posypały się kolejne propozycje. Pojawił się w "Lady Bird", "Mój piękny syn", "Małe kobietki" czy "W deszczowy dzień w Nowym Jorku". Aktualnie w kinach są wyświetlane dwie produkcje z jego udziałem - "Diuna" oraz "Kurier francuski z Liberty, Kansas Evening Sun".

Lucas Hedges

To amerykański aktor filmowy i telewizyjny, który został nominowany do Oscara w kategorii "Najlepszy aktor drugoplanowy" za rolę sardonicznej nastoletniej sieroty w dramacie "Manchester by the Sea". Pojawił się również w "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri" czy "Lady Bird".

- Julia Roberts wybrała go samodzielnie do roli swojego syna w filmie "Powrót Bena". To jest też chłopak, któremu Hollywood stoi otworem - stwierdziła Anna Wendzikowska w Dzień Dobry TVN.

Ezra Miller 

Już jako dziecko zdobył wykształcenie muzyczne i śpiewał w Metropolitan Opera. W wieku zaledwie sześciu lat wystąpił w operze "Biały kruk". Na dużym ekranie zadebiutował w 2008 roku w "Afterschool", a potem grał m.in. w produkcjach "Kolejny szczęśliwy dzień", "Musimy porozmawiać", "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć", "Wykolejona" czy "Liga Sprawiedliwości".

- Ma też swój zespół, co jest zresztą dosyć charakterystyczne dla tych młodych ludzi. Oni są trochę takimi ludźmi renesansu, czyli i muzyka, i taniec, i aktorstwo - mówiła Anna Wendzikowska.

Tom Holland

Thomas Stanley Holland to brytyjski aktor, który wystąpił m.in. w roli Spider-Mana w filmach należących do Marvel Cinematic Universe. W 2006 roku jego talent taneczny został dostrzeżony przez choreografkę i dwa lata później zadebiutował w musicalu na West Endzie w Victoria Palace Theatre. Zwrócił uwagę amerykańskiej krytyki rolą w dramacie katastroficznym "Niemożliwe" z 2012 roku, dzięki czemu zdobył wiele nagród filmowych. Zagrał również w "W samym sercu morza", "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów", "Avengers: Wojna bez granic" czy "Doktor Dolittle".

- To jest chłopak - choć niepozornie wyglądający - który ma zadatki na gwiazdę i który swoją obecnością i rozpiętością aktorskich możliwości wypełnia cały pokój - dodała dziennikarka.

Jaden Smith

Jaden Christopher Syre Smith po raz pierwszy wystąpił na kinowym ekranie w 2006 roku w dramacie "W pogoni za szczęściem". Wcielił się tam w syna Chrisa granego przez Willa Smitha (aktor prywatnie jest ojcem młodego artysty). Został nagrodzony statuetką za najlepszy debiut na gali MTV Movie Awards 2007. Miał wtedy zaledwie 9 lat. Potem zagrał w "1000 lat po Ziemi", "Rok na całe życie" czy "Nie ma to jak hotel". Próbuje także swoich sił w rapie.

- Trochę miał pewnie łatwiej ze względu na to, kim są jego rodzice - podsumowała Anna Wendzikowska.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości