Gwiazdy

Kontrowersyjna sukienka Polki w konkursie Miss Supranational. Wszyscy mówią o kreacji z ptakiem

Gwiazdy

Aktualizacja:

Natalia Balicka reprezentowała nasz kraj w tegorocznej edycji konkursu Miss Supranational. Piękna Polka zachwyciła urodą, ale jak się okazuje, jej kreacja pozostawiała już wiele do życzenia. Wszystko przez jeden, ale bardzo nieudany element na sukience.

Konkurs Miss Supranational 2021

O koronę Miss Supranational walczyło 58 kobiet z całego świata. Choć zwyciężyła kandydatka z Namibii, 23-letnia Chanique Rabe, to jednak wszyscy rozpisują się na temat pięknej Natalii Balickiej. 21-letnia reprezentantka Polski zajęła szóste miejsce w konkursie i otrzymała również tytuł Kontynentalnej Królowej Piękności.

O wynikach konkursu niedługo wszyscy zapomną, jednak być może to strój Balickiej przejdzie do historii. Polka zwróciła na siebie uwagę niezwykle oryginalną kreacją, która wzbudziła mieszane reakcje i wywołała sporo kontrowersji.

Suknia Natalii Balickiej

Natalia Balicka pojawiła się na scenie w długiej, czerwonej sukni, do której został przyczepiony sztuczny biały orzeł w koronie. Kreacja miała godnie reprezentować nasz kraj, ale cel, niestety, nie do końca został osiągnięty. Ptak nie wyglądał dobrze i rozpisują się na ten temat internauci, którzy wyrażają w mediach społecznościowych nieprzychylne opinie. Wielu z nich uważa, że tak wykonany orzeł nadawałby się jako reklama np. firm drobiarskich.

- Cały świat rozprawia o sukni Natalii Balickiej, bo miała suknię z orłem. Autorką tego projektu jest pani Ela Piorun, o której było już głośno w mediach, ponieważ projektuje też dla pierwszej damy Agaty Dudy. Powiedziałbym, że ta suknia jest odlotowa, ale ten orzeł nie poniósł naszej Natalii Balickiej do finału konkursu. Niemniej jednak nie została niezauważona - powiedział Mateusz Hładki w Dzień Dobry TVN.

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Reporter: Mateusz Hładki

Pozostałe wiadomości