Gwiazdy

Razem w życiu i na ekranie. Oto historie hollywoodzkich par

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Razem w życiu, razem na ekranie
Razem w życiu, razem na ekranie Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

Na tegorocznych Oscarach powiało romantyzmem. Pierwszy raz w historii gali nominację do nagród w czterech kategoriach aktorskich otrzymały dwie życiowe pary: Penélope Cruz i Javier Bardem oraz Kirsten Dunst i Jesse Plemons. Miłość przenosi się z ekranu na rzeczywistość i na odwrót. W których filmach zagrali prawdziwi partnerzy?

Oscary 2022. Historia miłosna Penélope Cruz i Javiera Bardema

W Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska przytoczyła historie miłosne aktorskich małżeństw. W pierwszej kolejności wzięła pod lupę Penélope Cruz i Javiera Bardema. Oboje byli w tym roku nominowani do Oscara - ona za rolę pierwszoplanową w filmie "Matki równoległe", a on za rolę pierwszoplanową w filmie "Being the Ricardos".

- Zacznę, przypominając film, w którym ich miłość narodziła się na nowo. Oni poznali się w "Szynka, szynka", ale potem spotkali się w filmie "Vicky Cristina Barcelona", gdzie grali bardzo ognistą parę. Wszystkim wydawało się, że to kolejny romans Cruz, bo ona lubiła podrywać mężczyzn na planie, ale małżeństwo trwa już bardzo długo. Mają dzieci, dogadują się świetnie, pracują wspólnie - przypomniała Wendzikowska.

Mniej szczęścia mieli Nicole Kidman i Tom Cruise. Małżonkowie wystąpili w roli kochanków w filmie "Oczy szeroko zamknięte". Thriller erotyczny był nie najlepiej oceniany przez krytyków. To prawdopodobnie miało znaczący wpływ na relację pary. Związek aktorów rozpadł się niedługo po zakończeniu zdjęć do produkcji.

Film "Pan i Pani Smith" można uznać za przeklęty dla Jennifer Aniston, a niezwykle owocny dla Angeliny Jolie i Brada Pitta. To właśnie na planie produkcji Douga Limana aktor poznał swoją przyszłą żonę i zostawił dla niej ówczesną. - To były czasy, kiedy Angelina i Brad zaczęli się kochać prywatnie, a on wtedy przecież był jeszcze mężem Jennifer Aniston. Co ciekawe, Jennifer Aniston podobno poznała Angelinę Jolie i powiedziała: "Boże, jaki Brad jest szczęśliwy, że będzie z Tobą pracował. Jest bardzo podekscytowany". Potem się okazało, że jest bardziej podekscytowany, niż się jego ówczesnej żonie wydawało - skwitowała w Dzień Dobry TVN dziennikarka.

Trwała miłość w Hollywood. Czy jest możliwa?

Przykładem na to, że nawet w dość niestabilnym uczuciowo świecie show-biznesu istnieją pary, które łączy prawdziwe i trwałe uczucie, jest historia Annette Bening i Warrena Beatty'ego. Oni również poznali się na planie zdjęciowym. Potem zagrali razem w filmie "Przygoda miłosna". Mimo tego, że aktor uznawany był za czołowego uwodziciela Hollywood, ustatkował się i jest z ukochaną do dziś.

- Myślę, że to najbardziej inspirująca historia, która pokazuje, że jak się ludzie dopasują, to można zmienić swoje przyzwyczajenia, trwać przy sobie i tworzyć fajny związek. Nawet w Hollywood - skomentowała Anna Wendzikowska.

 Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości