Gwiazdy

Maciej Orłoś pochwalił się nową partnerką. Niektóre komentarze fanów nie są przyjemne

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta

Od kilku tygodni w mediach krążyły informacje o nowym związku Macieja Orłosia. Dziennikarz po rozstaniu z żoną miał związać się z koleżanką z branży. Wreszcie postanowił oficjalnie potwierdzić doniesienia i pochwalił się zdjęciem z ukochaną. Wyglądają na bardzo szczęśliwych.

Maciej Orłoś - nowy związek

Na początku 2022 roku pojawiły się doniesienia, że Maciej Orłoś rozstał się ze swoją trzecią żoną Joanną Twardowską-Orłoś, z którą ma dwoje dzieci. Dziennikarz przez lata nie miał w zwyczaju komentować spraw dotyczących życia prywatnego, dlatego nie zabrał głosu w temacie zakończenia związku z małżonką.

Miłość i związki

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Niedługo później zaczęły krążyć plotki o tym, że serce Orłosia znów jest zajęte. Maciej i jego partnerka jak najdłużej utrzymali swój związek w tajemnicy przed mediami, jednak podczas jednego ze spacerów para została sfotografowana przez paparazzi. Wtedy oboje zdecydowali, że nadszedł czas, by publicznie ogłosić, że są razem. Nową ukochaną dziennikarza okazała się o 23 lata młodsza koleżanka z branży, Paulina Koziejowska. Partnerka Orłosia wcześniej była związana m.in. z aktorem Jackiem Borkowskim, który również był od niej znacznie starszy.

Maciej Orłoś pokazał partnerkę

Maciej i Paulina nie muszą już ukrywać łączącego ich uczucia. Koziejowska chętnie publikuje w sieci zdjęcia, na których pozuje dla ukochanego lub chwali się kadrami ze wspólnych, urlopowych wyjazdów. Tym razem to Orłoś pokazał fotografię z partnerką. Dziennikarz uśmiecha się od ucha do ucha w objęciach swojej ukochanej.

- Serdecznie pozdrawiamy z teatru, wieczór bardzo udany - napisał Orłoś.

Fani życzą im szczęścia. - "Piękni", "Patrzę na to zdjęcie ze zdumieniem i zadowoleniem. Wrzuciłeś trochę na luz, Macieju. Nareszcie", "Wszystkiego dobrego dla was", "Panie Macieju, ale ma pan dobrze", "Ale jesteście ładni" - czytamy w komentarzach. Są też nieprzyjemne wpisy: - "Jak tata z kochająca córką", "Z córcią?", - "I to jest moment, w którym niestety trzeba dać unfollow".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Jakub Kamiński/East News

Pozostałe wiadomości