Gwiazdy

"Milionerzy" odcinek specjalny: gwiazdy ze swoimi dziećmi powalczą o główną nagrodę

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Źródło:
Materiał prasowy
Milionerzy odcinek specjalny

Dzień Dziecka to idealna okazja, by spędzić trochę czasu nawet z pełnoletnimi już pociechami. Co powiecie na rodzinną rozgrywkę przed telewizorem? Będzie ku temu okazja. Już 1 czerwca na antenie TVN wyemitowany zostanie specjalny odcinek "Milionerów". A w nim znani i lubiani wraz ze swoimi dziećmi powalczą o pieniądze dla podopiecznych fundacji TVN.

"Milionerzy" - odcinek specjalny. Kto wystąpi

Z okazji Dnia Dziecka na widzów "Milionerów" czeka mała niespidzianka. Tym razem na fotelach zasiądą znani rodzice wraz z dziećmi. Czy uda im się odpowiedzieć na trudne pytania Huberta Urbańskiego? O tym przekonamy się już 1 czerwca.

Do tego czasu nie będziemy was trzymać w niepewności i uchylimy rąbka tajemnicy. W odcinku specjalnym zobaczymy wyjątkowych gości. Rozgrywkę podejmą Jan Peszek z synem Błażejem oraz Cezary Pazura z córką Anastazją. Wygrana zostanie przekazana na rzecz podopiecznych Fundacji TVN.

Milionerzy

Mikołajkowy odcinek specjalny „Milionerów”
Mikołajkowy odcinek specjalny „Milionerów” Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

"Milionerzy" – odcinek specjalny. Gdzie oglądać?

Jak gwiazdy poradzą sobie z pytaniami? Co zdołają odczytać na pokerowej twarzy Huberta Urbańskiego? Odpowiedzi na te pytania poznacie 1 czerwca. Odcinek specjalny zostanie wyemitowany o 20:55 na antenie stacji TVN.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło: Materiał prasowy

Źródło zdjęcia głównego: materiał prasowy

Pozostałe wiadomości