Gwiazdy

Mikołaj Roznerski w bokserkach na mrozie. Fanka: "Szacun za odwagę"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba

Mikołaj Roznerski zaskoczył fanów najnowszym filmikiem. Przystojny aktor pokazał w mediach społecznościowych, jak morsuje w 3-stopniowym mrozie. Jego sylwetka zrobiła duże wrażenie na internautach.

Jakie sporty uprawia Mikołaj Roznerski?

Mikołaj Roznerski jest uważany za jednego z najprzystojniejszych aktorów w Polsce. Odkąd pojawił się w polskim show-biznesie, cieszy się sympatią milionów kobiet. Na mężczyznach robi z kolei wrażenie swoim zamiłowaniem do sportu. Aktor lubi piłkę nożną, chodzi na crossfit i siłownię, ale także biega, boksuje i ćwiczy w masce tlenowej, jak najlepsi zawodnicy MMA. Zdarza mu się trenować nawet siedem razy w tygodniu. Nie przeszkodziła mu w tym nawet pandemia - wówczas aktor biegał na zewnątrz lub ćwiczył w domu. 

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

- Lubię się ruszać. (...) Czasem robię trening około 4:30. Ale wszystko ma swoją granicę - jeżeli czuję się źle, nie mam sił na trening, to się do tego nie zmuszam. Zresztą mój trening nie jest tylko siłowy, to jest także włączenie crossfitu - mówił Mikołaj Roznerski w Dzień Dobry TVN.

Mikołaj Roznerski morsuje

Nic dziwnego, że aktor cieszy się niesamowitą sylwetką. Choć kryje ją pod ubraniami, zdarza się, że pokazuje ciało na ekranie. Grał m.in. sceny rozbierane w filmie "Karuzela". Teraz zaprezentował swoją formę również w mediach społecznościowych. W sobotę 12 marca opublikował filmik, na którym widać, jak morsuje, ubrany wyłącznie w czarne bokserki.

- W pracy. Coming soon. -3 w powietrzu, 2 w wodzie - napisał Mikołaj Roznerski na Instagramie.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy internautów, na których wyczyn aktora zrobił wrażenie. Czytamy: "Ale dzielny", "Na sam widok mam dreszcze i ciarki. Ale szacun za odwagę", "Podziwiam ludzi, że w takie zimne dni lubią morsować" czy "Trzeba sobie stale stawiać wyzwania i podnosić poprzeczkę. Życie ma wtedy większy sens. Każdy ma swoje małe maratony. Super".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości