Michał Wiśniewski został nazwany "fatalnym mężem". Na krytykę zareagowała Mandaryna

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
plotek.pl
Marta Wiśniewska

O Michale Wiśniewskim znowu zrobiło się głośno. Jednak nie za sprawą muzycznych dokonań, a życia prywatnego. Nina Terentiew w jednym z ostatnich wywiadów stwierdziła, że wokalista musi być fatalnym mężem, skoro niedawno poślubił swoją piątą już żonę. Jeden z serwisów plotkarskich poprosił Mandarynę, byłą żoną artysty o komentarz. Co odpowiedziała?

Mandaryna o relacjach z byłym mężem

Michał Wiśniewski to z całą pewnością jedna z najbarwniejszych postaci w polskim show-biznesie. Głośno jest nie tylko o jego poczynaniach muzycznych, ale także o życiu prywatnym. Artysta niedawno poślubił swoją piątą żonę. Kwestię kolejnego ślubu wokalisty skomentowała Nina Terentiew. Dziennikarka w rozmowie z dziennikiem "Fakt" stwierdziła, że Michał Wiśniewski musi być fatalnych mężem, skoro próbuje sobie ułożyć życie już z piątą żoną.

"#BezCukru z Oskarem Netkowskim"

#BezCukru 15. Historia Mateusza Sobieckiego - żołnierza, który ma męża
#BezCukru 15. Historia Mateusza Sobieckiego - żołnierza, który ma męża
wideo 2/16

Podczas niedawnego "Kongresu Zdrowia Kobiet" Marta Wiśniewska, czyli Mandaryna została poproszona o komentarz do słów dziennikarki. Wokalistka w rozmowie z serwisem Plotek.pl zażartowała, że "jakoś mu nie idzie". Szybko się jednak zreflektowała i dodała dyplomatycznie: "Nie, nic nie mówię. Kibicuję, trzymam kciuki". 

Michał Wiśniewski - związki

Pierwszy ślub Michał Wiśniewski wziął z Magdą Famme, z którą wspólnie występowali w Ich troje. Niestety związek nie przetrwał i w 2001 roku - po pięciu latach - para zdecydowała się na rozwód. Rok później wokalista związał się z Martą Wiśniewską (z domu Mandrykiewicz). Jednak i ta relacja nie przetrwała próby czasu i w 2006 roku małżeństwo podjęło decyzję o rozstaniu.

Trzecią żoną Michała Wiśniewskiego została Anna Świątczak. Po pięciu latach wspólnego życia para zdecydowała się na rozstanie. Następnie w latach 2012-2019 roku wokalista był mężem Dominiki Tajner. Jednak i ta relacja nie przetrwała. Dwa lata temu Wiśniewski poślubił swoją piątą żonę - Polę.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: plotek.pl

Źródło zdjęcia głównego: Pawel Wodzynski/East News

Pozostałe wiadomości