Michał Piróg miał operację. "Ten rok jest dla mnie intensywny pod względem zwiedzania szpitali"

Michał Piróg w swoich mediach społecznościowych poinformował fanów, że przeszedł operację. - Ten rok jest dla mnie intensywny pod względem zwiedzania szpitali i innych placówek medycznych - napisał. Jak się czuje? Dlaczego zdecydował się przekazać tę informację opinii publicznej? Na te pytania odpowiedział dziendobry.tvn.pl.

Michał Piróg to znany tancerz i choreograf, który niegdyś zasiadał w jury w programie "You Can Dance". Natomiast od lat możemy podziwiać go w roli współprowadzącego "Top Model", gdzie dobrym słowem wspiera przyszłe modelki i modelów.

Michał Piróg po operacji

Natomiast ostatnio na instagramowym koncie tancerza pojawiły się fotografie ze szpitala, które zaniepokoiły wielu fanów.

4h snu, 3 min na zdjęcia, 30 min przed operacją

- napisał Michał Piróg.
Okazało się, że choreograf przeszedł zabieg w warszawskim Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus. W rozmowie z dziendobry.tvn.pl podkreślił, że operacja ta była planowana od dłuższego czasu, "ale przez COVID-19 było to utrudnione…".

Michał Piróg został wypisany do domu

Tancerz w mediach społecznościowych zdradził też, że jego ręka wciąż nie powróciła do pełnej sprawności. - Płyny schodzą jak szalone (...) Tygrysek się trzyma, a ręka ma dalej wywalone na mnie... Pewnie jest na dalekich wakacjach - napisał.
Z kolei w rozmowie z dziendobry.tvn.pl potwierdził, że został już wypisany do domu, a jak na osobę po operacji "czuje się świetnie". I dodał, że sam postanowił podzielić się tymi informacjami niż "zrobi to ktoś przed nim".
Michała lada moment będziemy mogli podziwiać w najnowszej edycji "Top Model", a tymczasem tancerz musi przejść rehabilitację. - Ten rok jest dla mnie intensywny pod względem zwiedzania szpitali i innych placówek medycznych… Było bardzo ekscytująco, ale ja już podziękuję - zaznaczył.
Pozostało nam zatem życzyć Michałowi szybkiego powrotu do zdrowia. Za tancerza trzymają również kciuki koleżanki i koledzy z show-biznesu. "Zdrówka" - napisała Ada Fijał. "No to sobie wypoczniesz przymusowo, ale zawsze to wypoczynek. Zdrowia życzę, bo zdrowie jest najważniejsze" - dodał Leszek Stanek.
Zobacz także:
Zobacz wideo: Michał Piróg o małżeństwie i adopcji dziecka: Wszystko rozpadło się trzy miesiące przed ślubem
Autor: Dominika Czerniszewska
Pozostałe wiadomości