Metthew Perry w autobiografii opowiada o uzależnieniach. "Będziecie śmiać się i płakać"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Najświeższe newsy z życia gwiazd
Najświeższe newsy z życia gwiazd
"Po męsku" Maciej Stuhr
"Po męsku" Maciej Stuhr
Tomasz Kuczyński w Po męsku
Tomasz Kuczyński w Po męsku
PO MĘSKU. Tomasz Karolak
PO MĘSKU. Tomasz Karolak
PO MĘSKU. Ryszard Cebula
PO MĘSKU. Ryszard Cebula
PO MĘSKU. Adrian Kostera
PO MĘSKU. Adrian Kostera
PO MĘSKU. Paweł Nowak, część 1
PO MĘSKU. Paweł Nowak, część 1
PO MĘSKU. Dr Tomasz Karauda
PO MĘSKU. Dr Tomasz Karauda
Po męsku. Krzysztof Miruć
Po męsku. Krzysztof Miruć
PO MESKU. Akop Szostak
PO MESKU. Akop Szostak
PO MĘSKU. Robert Motyka
PO MĘSKU. Robert Motyka
Na rynku amerykańskim pojawiła się autobiografia Matthew Perry'ego. Aktor znany z serialu "Przyjaciele" bardzo wylewnie i szczerze opowiada o swojej przeszłości. W książce pojawia się m.in. wątek uzależnień.

Autobiografia Matthew Perry'ego

Matthew Perry napisał autobiografię. To opowieść o jego 53-letnim życiu, które bardzo go doświadczyło. Aktor opowiedział m.in. o uzależnieniu od narkotyków, alkoholu i leków psychotropowych.

- Dziś jest dzień, w którym moje wspomnienia zatytułowane "Przyjaciele, kochankowie i ta Wielka Straszna Rzecz" wreszcie są na świecie. Dziękuję za całą miłość i wsparcie, które mnie i tej książce już okazaliście. Jest to dla mnie nie do przecenienia. Ci z Was, którzy nie mają jeszcze swojego egzemplarza, mogą zdobyć go na mojej stronie internetowej. Będziecie śmiać się i płakać. Tak było w moim przypadku. Nie mogę się doczekać, żeby poznać wasze opinie - powiedział aktor w specjalnym filmie skierowanym do swoich fanów.

Cztery lata temu aktor był dwa tygodnie w śpiączce i przeszedł poważną operację. Wówczas groziła mu utrata życia. To był przełomowy moment, bo lekarze zapowiedzieli, że jeśli jeszcze raz sięgnie po używki, to nie przeżyje.

Matthew Perry o swoim życiu

Matthew Perry w swojej książce zaznacza, że na ciele ma wiele blizn, które każdego dnia przypominają mu, do jakiego stanu się doprowadził.

- Konkretnie jest to czternaście blizn po różnych operacjach na brzuchu. Książka opowiada o tej walce z uzależnieniem, opowiada o tym, że tak naprawdę kilku sezonów "Przyjaciół" zupełnie nie pamięta, a przecież to jest serial, który wyniósł go na szczyt - powiedział w showbiznesowym cyklu Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

Dziennikarz wspomniał, że autobiografię będzie można kupić już od 9 listopada w polskich księgarniach.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Daria Pacańska

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości