Wspomnienie Ireny Jarockiej. "Była ciepłym, otwartym, szczerym człowiekiem"

Wspomnienie Ireny Jarockiej
Źródło: Dzień Dobry TVN
10 lat temu odeszła Irena Jarocka
10 lat temu odeszła Irena Jarocka
Barbara Krafftówna oczami najbliższych
Barbara Krafftówna oczami najbliższych
Jerzy Trela – pożegnanie mistrza
Jerzy Trela – pożegnanie mistrza
Pożegnanie Pawła Kiliańskiego
Pożegnanie Pawła Kiliańskiego
Irena Jarocka była jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Jej utwory do dziś poruszają serca milionów słuchaczy. Jaka była prywatnie? W Dzień Dobry TVN na to pytanie odpowiedzieli biografistka Mariola Pryzwan oraz mąż artystki, Michał Sobolewski.

Irena Jarocka - wielka dama polskiej piosenki

Irena Jarocka odeszła 10 lat temu, ale na zawsze pozostanie w pamięci fanów. Wszystko to za sprawą wybitnego talentu i niespotykanej charyzmy. Autorka takich przebojów, jak "Motylem jestem", "Wymyśliłam Cię" czy "Gondolierzy znad Wisły" przez ponad cztery dekady była obecna na scenie, a jej zapadający w pamięć głos doceniano także za granicą. Wyróżniała się niesamowitą elegancją i pozytywnym nastawieniem do życia.

- Miała duży dystans do siebie i wielkie poczucie humoru (...). To była kobieta, która miała w sobie bardzo dużo energii. Do końca życia była szalenie energiczna - mówiła w Dzień Dobry TVN autorka książki "Irena Jarocka o sobie", Mariola Pryzwan.

Irena Jarocka we wspomnieniach bliskich

Najnowsza książka autorstwa Marioli Pryzwan to obowiązkowa lektura dla każdego, kto pragnie zagłębić się w realia życia jednej z największych gwiazd polskiej estrady. Oddani miłośnicy talentu Ireny Jarockiej mogą sięgnąć po ekskluzywne wydanie, które zostało wzbogacone płytą DVD i pamiątkami pochodzącymi z prywatnego archiwum artystki.

W tym miejscu warto podkreślić, że Irena Jarocka była nie tylko uznaną piosenkarką, ale także szczęśliwą żoną i matką. Jak zapisała się w pamięci najbliższych?

- Była bardzo ciepłym, otwartym, szczerym człowiekiem. Potrafiła się cieszyć ze wszystkiego jak dziecko, bardzo szczerze (...). Często podkreślam, że spędziliśmy razem ponad 35 lat i nigdy nie skłamała, nigdy nie wprowadziła w błąd. Zawsze była moim aniołem - zapewnił mąż gwiazdy, Michał Sobolewski.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości