Meghan Markle usunęła swoje imię i nazwisko z aktu urodzenia syna? Para wydała oficjalne oświadczenie

Harry i Meghan rok temu, ogłosili, że zrezygnują z ważnych ról pełnionych w rodzinie królewskiej. Jak zmieniło się ich życie?
W 2019 roku Meghan Markle i książę Harry powitali na świecie syna. Niedawno media obiegła wiadomość o zmianach dokonanych w akcie urodzenia Archiego Harrisona. Jak się okazuje, w rubryce matka nie widnieje już "Rachel Meghan", lecz "Jej Królewska Wysokość Księżna Sussex". Informacja ta wywołała olbrzymie poruszenie, a rzecznik Meghan wydał oficjalne oświadczenie.

Zmiana w akcie urodzenia Archiego Harrisona

Niedawno media obiegła intrygująca wieść. Miesiąc po wydaniu aktu urodzenia Archiego, rodzice chłopca dokonali zmian w dokumencie. Imię matki zastąpiono tytułem "Jej Królewska Wysokość Księżna Sussex". Sprawę te bardzo szybko zaczęli komentować eksperci, którzy twierdzą, że w momencie, gdy Meghan i Harry podjęli decyzję o opuszczeniu rodziny królewskiej, powinni także zrzec się z tytułów. Według specjalistów zachowanie pary mogło być hołdem dla księżnej Diany, która również posługiwała się podobnym tytułem. Są też tacy, którzy twierdzą, że zachowanie rodziców Archiego było ciosem w stronę Williama i Kate.

- Jak bulwarówki to skomentowały? "Meghan nie chciała wystąpić imiennie w akcie urodzenia własnego dziecka" - powiedział Mateusz Hładki.

Rzecznik komentuje sytuację

Głos w sprawie zabrał rzecznik Meghan Markle, który wydał specjalne oświadczenie. Ujawnił, że zmiana w akcie urodzenia była nakazem ze strony Pałacu Buckingham.

- Kolejny raz widzimy, jak brytyjskie tabloidy urządzają sobie zabawę przy pomocy tzw. ekspertów, próbujących wywołać konflikty i sugerujących, że Meghan chciała pozostać bezimienna w dokumentach syna. Takie sugestie są nieprawdziwe, a co ważniejsze obraźliwe. Tyle się dzieje na świecie, skupmy się na poważnych sprawach i nie ulegajmy clickbaitom. To Pałac Buckingham podyktował tę zmianę w publicznych dokumentach, co potwierdzają materiały przedłożone przez ich reprezentantów. Meghan i książę Harry nigdy nie prosili o taką zmianę – czytamy w oświadczeniu przesłanym Bazaar.

Harry i Meghan rok temu, ogłosili, że zrezygnują z ważnych ról pełnionych w rodzinie królewskiej. Jak zmieniło się ich życie?

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Iluzjonista zaczarował Marcina Prokopa i Dorotę Wellman. "Żeby cię diabli wzięli!"

Karol Paciorek gra dla WOŚP. "Już teraz udało nam się zebrać ponad 470 tysięcy złotych"

Trenuj jak prezydent USA. Ćwiczenia na rowerze spinningowym stymulują układ odpornościowy

Autor: Nastazja Bloch

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz
Materiał promocyjny

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz