Styl Życia

Karol Paciorek gra dla WOŚP. "Już teraz udało nam się zebrać ponad 470 tysięcy złotych"

Dzień Dobry TVN

Styl Życia

Karol Paciorek gra dla WOŚP. "Już teraz udało nam się zebrać ponad 470 tysięcy złotych"

Dzień Dobry TVN

Już w najbliższą niedzielę, 31 stycznia, odbędzie się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Od kilku lat, aby wesprzeć fundację Jurka Owsiaka wcale nie trzeba wychodzić z domu. Konto WOŚP-u możemy zasilić z pomocą aplikacji Play24. W jaki sposób? O tym opowiedział nam Karol Paciorek, twórca internetowy.

Jak Play wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy 

Firma Play od dziesięciu lat wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Nie inaczej jest i w tym roku. Jednak, aby wspieranie fundacji Jurka Owsiaka było wygodne i przede wszystkim bezpieczne Play uruchomił specjalną aplikację. Dzięki niej możemy przyłączyć się do 29. Finału WOŚP bez wychodzenia z domu.

- Każde opłacenie faktury czy doładowanie konta za pośrednictwem aplikacji Play24 to kwota przeznaczona na WOŚP. Już teraz udało nam się zebrać ponad 470 tysięcy złotych - mówił Karol Paciorek, twórca internetowy.

Ale na tym nie koniec! Firma Play prowadzi także licytację.

- Do wylicytowania są specjalne złote kart sim - dodał Karol Paciorek.

Dodatkowo cały czas można wchodzić na stronę internetową playdlawosp.pl. Znajdziemy tam nie tylko aktualną kwotę, którą udało się zebrać, ale także liczne atrakcje.

- Jest tam sporo gier i pojawi się tam jeszcze jedna niespodzianka, ale to dopiero jutro - zdradził nasz gość.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W niedzielę 31 stycznia tysiące wolontariuszy wyjdą na ulice Polskich (i nie tylko) miast, aby zbierać pieniądze dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pieniądze z 29. finału zostaną przeznaczone na dziecięcą laryngologię, otolaryngologię, a także zakup sprzętu, który ułatwi i przyspieszy diagnostykę zmian w obrębie głowy i szyi u najmłodszych.

Za zebrane środki fundacja zamierza wyposażyć szpitale m.in. w zestawy endoskopów laryngologicznych, nawigacje optyczne otolaryngologiczne, koblatory do operacji migdałków, aparaty USG i RTG, kardiomonitory oraz polisomnografie do diagnostyki bezdechu sennego.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Wyjątkowa kurtka Dzień Dobry TVN na rzecz WOŚP. Licytuj i wspieraj fundację Jurka Owsiaka

Jurek Owsiak w końcu na Instagramie. "Miło Cię tu zobaczyć"

Agata Młynarska wspiera WOŚP w Hiszpanii. "W sztabie można wylicytować oryginalne koszulki klubu Atlético Madryt"


Artykuł sponsorowany
Co sądzisz o tym artykule?
67
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0