Gwiazdy

Czuły pocałunek Lewandowskich. Tak świętowali zwycięski mecz ze Szwecją. "Niech żyje miłość"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Lewandowscy

To wielki sukces polskich piłkarzy - nasza reprezentacja wygrała mecz ze Szwecją 2:0 i awansowała na mistrzostwa świata w Katarze. Jedną z bramek strzelił Robert Lewandowski, a jego żona Anna Lewandowska kibicowała mu na trybunach. Po sportowej rozgrywce para uczciła zwycięstwo.

Mecz Polska-Szwecja

Reprezentacja polski zagwarantowała fanom futbolu wielkie emocje. W decydującym meczu w walce o awans na mistrzostwa świata, nasi piłkarze stanęli na wysokości zadania i pokonali Szwedów 2:0. Pierwszego gola strzelił Robert Lewandowski, a drugiego - Piotr Zieliński.

Lewandowscy

Emocje i kontrowersje wokół Złotej Piłki
Emocje i kontrowersje wokół Złotej Piłki Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Nie tylko kibice cieszyli się ze świetnej gry sportowców, ale przede wszystkim - ich rodziny i ukochane partnerki. Anna Lewandowska pojawiła się na trybunach Stadionu Śląskiego w Chorzowie i na żywo śledziła piłkarską rozgrywkę. Kiedy jej ukochany trafił do bramki, rozpierała ją duma.

Pocałunek Anny i Roberta Lewandowskich

Po wygranym meczu Robert spotkał się z Anią. Małżonkowie czule się pocałowali i mocno przytulili. Ten wyjątkowy moment został uchwycony na fotografii, którą Lewandowska pochwaliła się w mediach społecznościowych. Pod zdjęciem pojawiła się masa komentarzy z gratulacjami. Pełne zachwytu opinie internautów dotyczyły również pięknej relacji, która łączy małżonków.

- "Owacje, respekt", "I to się nazywa prawdziwy patriotyzm", "Moi najlepsi. Cudownie Was widzieć znów razem. Niech żyje miłość. Jesteście dla mnie prawdziwym wzorem i przykładem cudownej rodziny. Wasza radość jest moją radością", "Prawdziwa miłość", "Jesteście cudowni" - czytamy we wpisach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości