Gwiazdy

"Mask Singer". W 5. odcinku pojawił się nowy detektyw. Kto krył się pod kostiumem Róży?

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
TVN
Michał Meyer, "Mask Singer"

W piątym odcinku "Mask Singer" swoją tożsamość ujawniła kolejna gwiazda. Marcin Prokop, jako gość specjalny show, zadebiutował w roli detektywa i pomagał kolegom w rozpoznawaniu chowających się pod kostiumami uczestników. Kto odpadł z programu? Twarz pokazała Róża.

"Mask Singer" - 5. odcinek z Marcinem Prokopem

Program "Mask Singer" odniósł ogromny sukces w 41 krajach. W tym roku premierowo pojawił się również w Polsce i niewątpliwie porwał TVN-owską publiczność. W każdą sobotę w wokalne szranki staje kilkoro gwiazd. Wykonują popularne utwory tak, by nie ujawnić swojej tożsamości ukrytej pod fenomenalnymi kostiumami.

Mask Singer - nowy program TVN

Pierwszy uczestnik „Mask Singer” zdemaskowany
Pierwszy uczestnik „Mask Singer” zdemaskowany Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Ich występy oceniają zebrani w studiu widzowie oraz detektywi: Kuba Wojewódzki, Joanna Trzepiecińska, Kacper Ruciński i Julia Kamińska. W trakcie głosowania, które odbywa się pod koniec odcinka, wyłaniają postać, która ich zdaniem najsłabiej poradziła sobie ze śpiewem. Wskazana gwiazda odpada z programu i zdejmuje maskę. W piątym odcinku "Mask Singer" grono detektywów zasilił Marcin Prokop. Prezenter pojawił się na antenie w roli gości specjalnego.

"Mask Singer". Kto odpadł w 5. odcinku?

2 kwietnia w "Mask Singer" obejrzeliśmy występy Róży, Prysznica, Słońca oraz Kota i usłyszeliśmy takie utwory jak: "Who Wants to Live Forever" zespołu Queen czy "Cry Just a Little Bit" grupy Shakin' Stevens. W pierwszej konkurencji swoje wokalne umiejętności zaprezentowali Róża i Kot. Rywalizacja zakończyła się zwycięstwem Kota. Kolejno w szranki stanęli Słońce i Prysznic. Tę walkę wygrało Słońce, które tym samym zagwarantowało sobie bezpieczną pozycję w następnych wydaniach show. Pod koniec odcinka zmierzyli się ze sobą przegrani, czyli Róża i Prysznic. Decyzją publiczności i detektywów z programem pożegnała się Róża.

Detektywi podejrzewali wcześniej, że pod kostiumem Róży ukrywała się Paulina Sykut-Jeżyna, Dorota Gardias lub Magdalena Boczarska. Pogodynkę z TVN-u wskazał między innymi Marcin Prokop. I miał rację! Różą była Dorota Gardias.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości