Gwiazdy

Kuba Wojewódzki został pobity? "Główny bohater dostaje w******l"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki doskonale wie, jak przyciągnąć uwagę swoich fanów. Na swoim profilu w mediach społecznościowych opublikował szokujące zdjęcie. Wszystko jednak wskazuje na to, że w ten sposób spełniło się marzenie legendarnego gospodarza kultowego talk show.

Pobity Kuba Wojewódzki

O tym, że Kuba Wojewódzki może mieć w wrogów, wie każdy, kto choć raz zetknął się z jego bezkompromisowymi opiniami na temat polskiego świata mediów. Do tej pory nie dochodziło jednak do rękoczynów. Wszystko wskazuje jednak na to, że sytuacja przybrała niecodzienny obrót. Na instagramowym profilu showmana pojawiło się zdjęcie, na którym Kuba ma mocno poobijaną twarz. Podbite oko, szrama na policzku i rozcięta brew mogą sugerować, że wydarzenia poprzedzające łazienkową sesję nie należały do najprzyjemniejszych.

Do szokującego zdjęcia dołączony jest wpis sugerujący, że makabryczny wygląd dziennikarza jest wynikiem filmowej charakteryzacji.

- Dziś wszyscy kombinują więc ja trochę na przekór... - nawiązał do primaaprilisowych żartów gwiazd. - Zawsze chciałem zagrać w filmie, w którym główny bohater dostaje w********l. Wojtek i Wojtek - dodał, oznaczając uczestników tajemniczego projektu, w tym studio filmowe.

Gwiazdy programu "Gogglebox. Przed telewizorem"

Sylwia Bomba o pracy na planie Googleboxa
Sylwia Bomba o pracy na planie GoogleboxaDzień Dobry TVN/x-news
wideo 2/3

Zdjęcia poturbowanego Kuby Wojewódzkiego natychmiast wywołały gorącą dyskusję wśród jego obserwatorów. "Godnie przyjąłeś to na twarz", "To ja nie pytam, jak wygląda ten drugi", "Will u ciebie był" - pytali rozbawieni fani.

Kuba Wojewódzki zagra w filmie?

Nie wiadomo, kim jest wymieniony w poście zdjęciu Wojtek. Z kolei Roksana Pietkiewicz, której profil został oznaczony, jest charakteryzatorką. O szczegóły zapytaliśmy Kubę Wojewódzkiego, jednak do momentu publikacji nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Równie enigmatyczna była zajmująca się PR-em Studia Akson Katarzyna Zielińska.

- W tym momencie nie mogę nic powiedzieć - skomentowała pytanie o ewentualny udział dziennikarza w produkcji studia. - Być może później będę w stanie udzielić jakiejś informacji - podsumowała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Mirosław Sosnowski/ x-news

Pozostałe wiadomości