Kabula nagrała swój pierwszy teledysk. Dumna Martyna Wojciechowska pochwaliła się klipem córki

Kabula ma wiele pasji, a Martyna Wojciechowska wspiera ją na każdym kroku. Tanzanka spełniła swoje kolejne marzenie i zrealizowała profesjonalny teledysk do piosenki "Hukumu".

Martyna Wojciechowska pokazała debiutancki teledysk Kabuli

Martyna Wojciechowska już od ponad 10 lat przemierza krańce świata w poszukiwaniu silnych, inspirujących kobiet. Podróżniczka często zaprzyjaźnia się z bohaterkami swoich reportaży, ale z Kabulą połączyła ją jeszcze silniejsza więź. Tanzanka została przez nią adoptowana. Dzięki wsparciu Wojciechowskiej oraz widzów "Kobiety na krańcu świata" albinoska dziewczyna została nie tylko objęta specjalistyczną pomocą medyczną, ale też rozpoczęła studia prawnicze. Jak się okazuje, Kabula ma jeszcze wiele pasji, o których nie wiemy. Jedną z nich jest muzyka.
Martyna Wojciechowska regularnie daje fanom znać, co słychać u jej adoptowanej córki. Krótko mówiąc: dzieje się. Kabula zadebiutowała właśnie jako piosenkarka. Dumna mama opublikowała jej pierwszy oficjalny teledysk na swoim instagramowym profilu.
- Kabulka od zawsze była wyjątkowa, chciała się uczyć, zostać prawniczką i... śpiewać. Choć została tak ciężko doświadczona przez los to nadal MA ODWAGĘ REALIZOWAĆ SWOJE MARZENIA! A nic nie sprawia Jej takiej przyjemności jak wyrażanie siebie poprzez śpiew! - czytamy.

Kabula rusza na podbój Internetu

Premiera Kabuli do piosenki "Hukumu" to jedno z najciekawszych i najbardziej niespodziewanych wydarzeń muzycznych ostatnich dni. Mateusz Hładki nie mógł zatem nie wspomnieć o nim w swoim przeglądzie newsów ze świata gwiazd.
- Jeśli chcą państwo zobaczyć więcej, to Kabula ma już swoje kanały w mediach społecznościowych. Także warto tam zaglądać i śledzić jej karierę - polecił widzom.
Anna Kalczyńska nie ukrywała, że jest pod wrażeniem talentu wokalnego adoptowanej córki Martyny Wojciechowskiej.
- Bardzo liryczna i bardzo ładna piosenka. Piękny głos ma Kabula. Zobaczcie, jak ten czas płynie. Przecież pamiętamy ją jako małą dziewczynkę, a teraz już na naszych oczach kobieta - wspominała.
Kto wie, być może kiedyś Kabula wystąpi ze swoim repertuarem w Dzień Dobry TVN.
Zobacz też:
Autor: Mateusz Łysiak

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości