Maria Sadowska napisała piosenkę "Kocham Cię" dla męża. "Wzięliśmy ślub po 12 latach związku"

Maria Sadowska dzieli się miłością
Maria Sadowska odwiedziła studio Dzień Dobry TVN. Aktorka nie tylko zaśpiewała swój ostatni singiel "Kocham Cię" ale również opowiedziała o wyjątkowej akcji, której jest ambasadorką. Pomoże jej 9-letnia córka.

Maria Sadowska i jej "Kocham Cię"

Maria Sadowska to kobieta wielu talentów. Gwiazda nie tylko tworzy muzykę, ale również realizuje się jako scenarzystka i reżyserka filmowa. Pod koniec ubiegłego roku premierę miała jej kolejna, ósma już płyta zatytułowana "Początek nocy". Krążek promuje singiel "Kocham Cię". To wyjątkowy utwór dla Sadowskiej.

- Napisałam tę piosenkę na nasz ślub. My jesteśmy już długo w związku, ale wzięliśmy ślub po 12 latach. Dwójka dzieci na koncie. Obiecaliśmy, że zamiast przysięgi małżeńskiej zaśpiewamy sobie piosenki, więc Adi też skomponował dla mnie numer - tłumaczy wokalistka.

To Kayah namówiła Marię Sadowską do pokazania "Kocham Cię" szerszej publiczności. Panie nagrały nową wersję utworu w duecie.

- My się z Kayah przyjaźnimy wiele lat. To był dla mnie zaszczyt, bo ona sama mi zaproponowała, że chciałaby zaśpiewać ze mną tę piosenkę - mówi Sadowska.

Maria Sadowska na TikToku

Dzięki 9-letniej córce Maria Sadowska jest na bieżąco z TikTokiem. Aktorka dopiero co dołączyła do tej społeczności, a już została ambasadorką akcji #podajserce.

- Mamy sobie przypomnieć, że warto mówić na głos "Kocham Cię", nie bać się tych słów. Szczególnie w tych czasach, które są dosyć mroczne, są ciężkie, ta miłość musi nas utrzymywać na powierzchni - tłumaczy.

Akcja rusza już 14 lutego, czyli w Walentynki. Internauci będą mogli nagrać krótkie filmiki, na których śpiewają piosenkę "Kocham Cię". Wokalistka zapowiedziała dodatkowo, że zamieści w sieci instruktaż grania utworu na ukulele. W wyzwaniu wzięli już udział pierwsi TikTokerzy.

Maria Sadowska nie ukrywa, że przynajmniej na początku będzie korzystała z pomocy swojej córki. Lila ma większe doświadczenie w nagrywaniu i montowaniu krótkich filmików. Sławna mama nie pozwala jej jednak jeszcze wrzucać do sieci własnych TikToków.

Maria Sadowska śpiewa piosenkę dla męża

W studiu Dzień Dobry TVN wokalistka wykonała utwór "Kocham Cię" razem z mężem. Zobaczcie wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

podziel się:

Pozostałe wiadomości