Margaret nagrała nową płytę: "Są na niej historie, które mogłam opowiedzieć dopiero z perspektywy czasu"

Gdzie Margaret odnalazła spokój?
Po miesiącach zapowiedzi Margaret zaprezentowała swoją nową płytę. Krążek "Maggie Vision" różni się od poprzednich wydawnictw nie tylko warstwą muzyczną. To najbardziej dojrzały album w karierze artystki.

Margaret wróciła z nową płytą

Przez kilka lat Margaret nagrywała wpadające w ucho piosenki pop. Radiowe przeboje umocniły jej pozycję w branży, ale pod koniec 2019 roku wokalistka niespodziewanie zapowiedziała, że robi przerwę w karierze. Teraz wróciła z nową płytą. Album "Maggie Vision" został utrzymany w rapowych brzmieniach. Wydawnictwo promuje singiel "Sold Out". Piosenka powstała we współpracy z Natalią Szroeder. Panie znają się od lat.

- Zawsze kibicowałam i podziwiałam w Gosi odwagę. Myślę, że to widać, że muzycznie ona teraz na maksa jest sobą - mówi Natalia.

Producentem płyty jest Piotr Kozieradzki - życiowy partner Margaret.

- To, że jesteśmy razem, to czasami pomaga, a czasami przeszkadza. Z jednej strony łatwiej o takie treści życiowe, a z drugiej trudniej o tak zwany "profesjonalizm" - zdradza muzyk.

Margaret odnalazła szczęście

Margaret nie ukrywa, że w pewnym momencie kariery dopadła ją potrzeba zmiany. Jak sama mówi, czuła się niewygodnie w miejscu, w którym była i nie potrafiła zrozumieć, co się dzieje. Dopiero w 2020 roku w jej życiu zaszła rewolucja.

- Jeszcze na początku roku udało nam się z Piotrkiem odbyć podróż życia do Peru i to też nas bardzo odmieniło. Ta dżungla zaprowadziła nas do podwarszawskiego lasu. Odnalazłam w sobie większą potrzebę bycia bliżej natury - mówi artystka.

"Maggie Vision" to najbardziej osobisty album w karierze Margaret. Proces jej nagrywania przebiegał bardzo naturalnie, bez presji na nagranie hitu.

- To jest trochę zapis tamtego roku. Na tej płycie sięgam też po wcześniejsze historie, ale mogłam je opowiedzieć dopiero z perspektywy czasu - dodaje.

Więcej o kulisach powstawania nowej muzyki Margaret dowiecie się oglądając materiał wideo.

Jaką przemianę przeszła Margaret?

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Reporter: Monika Nasternak

podziel się:

Pozostałe wiadomości